Sayfa 276/405 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. sanırım tahtacının hedefi 1 dolara sabitlemek, oraya düşürmek için gayet şevkli pislik herifler.

2. Günaydın.

Son yaşananlardan Alkim yapacak pek birşeyi yok. Az zararla atlatmak ümidi ile. Endeksi kesip milletin ocağına incir ağacı diktiler. Viopda yakalananların hali daha beter. Siyasi istikrar bir rahat bırakmadı bizi. Bizimki ne zaman yol alsa önüne birşeyler çıkıyor. Vardır bir keramti herade.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

3.  Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    uzunu kısayı bilmem kardeş ortamda dolar tavan tavan giderken yatan şirketten ne bekliyoruz anlamadım şimdi onu başka bir kağıda koysam adı bende kalsın 200-300 bin lira para kazanmıştım.patronlar şirkete nasıl bir zülüm yapıyorlar anlamıyorum hisse yükselince onların cebinde gitmiyor ki ytd.

ayıp arkadaş yapılmaz bu insalara yazıklar olsun alkim
    sevgili dostum,

hisse hem bölündü(%506 ciddi bir rakam), hemde ciddi bir yatırım gerçekleştirdi, biraz sürünmesi bence normal, eleştirilerinizde haklılık yönleriniz yok değil ama yatırım çıktılarınıda görmek gerekir.
    Yatırım çıktıları en erken 2021 son çeyrek bilanço, biraz fikir verecek ama 2022 ilk çeyrek belli eder. o zamana kadar bekler, hala süründürmeye devam ediyorsa, tüm bu eleştirilerinizi haklı bulurum, hisse ile inatlaşacak değiliz neticede.

Şu an için eleştiriniz bence erken, ben bu hissenin en yeni yatırımcılarından olmakla birlikte, dünyada bu enflasyon oranları devam ederken, alkime yatırım değilde, sodyum ve potasyum rezervlerine yatırım yapıyorum.

muhakkakki hissenin eski müdavimleri daha iyi bilir benden, haddim olmayarak eskiden beri taşıyanlarada saygılar sunarım.

saygılar, YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Mr.No.Name Yazıyı Oku
    sevgili dostum,

hisse hem bölündü(%506 ciddi bir rakam), hemde ciddi bir yatırım gerçekleştirdi, biraz sürünmesi bence normal, eleştirilerinizde haklılık yönleriniz yok değil ama yatırım çıktılarınıda görmek gerekir.
    Yatırım çıktıları en erken 2021 son çeyrek bilanço, biraz fikir verecek ama 2022 ilk çeyrek belli eder. o zamana kadar bekler, hala süründürmeye devam ediyorsa, tüm bu eleştirilerinizi haklı bulurum, hisse ile inatlaşacak değiliz neticede.

Şu an için eleştiriniz bence erken, ben bu hissenin en yeni yatırımcılarından olmakla birlikte, dünyada bu enflasyon oranları devam ederken, alkime yatırım değilde, sodyum ve potasyum rezervlerine yatırım yapıyorum.

muhakkakki hissenin eski müdavimleri daha iyi bilir benden, haddim olmayarak eskiden beri taşıyanlarada saygılar sunarım.

saygılar, YTD
    Hocam iyi diyorsunuz da bu hal nedir.
    Ps. Yatırımı bitti. Tarım bakanlıgından ruhsat alındı. Krom üretim tesisi ve maden yatakları satıldı. Zaten bir yıl fiyatın pek artmamış. Ne oluyorda Viop da cuma ve bugün taban oluyor. İflahımızı kesti. Yarın da taban olsun bakalım ne olacak.

ALKIM/USD
    https://www.tradingview.com/x/54KLYRZ0/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Alkimin sayfasi bosalmis yakindir hareket
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. Eski borsacı tespitidir bu. Seans salonu bosalinca dip yakındır derlerdi.

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkimin sayfasi bosalmis yakindir hareket
    Valla Dvk hocam, Cuma düşüşten önce boşaltmıştım portföyü, döndük dolaştık yine geldik borsaya, tabii Alkim'siz olmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Valla Dvk hocam, Cuma düşüşten önce boşaltmıştım portföyü, döndük dolaştık yine geldik borsaya, tabii Alkim'siz olmaz
    iyi yapmissin
    benimki tamamen bir paradox simdi,
    dolar satip alka almistim, dolar düstü alka düstü simdi hangisi az düstüğü icin ben karliyim
    sise ve ereglide elde ettigim karla alkime ilave yaptim simdi alkim düsüyor ama bu iki kagitta taban taban gidiyor yine karlimiyim )

tavan tavan gidenler , taban taban düsüyor
    Borsada tek bir gercek bilirim Koralarin kagidi güvenli limandir burda kalirim ben daha 3-5 yil Allah ömür ve saglik verirse,

Kazanciniz bol ve daim olsun ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 276/405 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •