Sayfa 72/405 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 569 - 576 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. https://www.youtube.com/watch?v=mah14OuijgA

temel veriler açısından bir video buldum.

2. Bildiğiniz gibi şirketimizin şu an devam eden 2 yatırımı var
    1- Dazkırı potasyum sülfat yatırımı, 50.000 ton kapasiteli
    2- Çayırhan sodyum sülfat kapasite artışı, 180.000 ton

Bu yatırımlar tamamlanınca güncel ürün fiyatlarından ciroya katkısı ve olacak bilen veya fikri olan şirket ortağımız var mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim.
    Ben biraz araştırma yaptım cevabını bulamadım yatırımcı ilişkilerine mail attım cevabı bekliyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ne kadar ekmek o kadar köfte olur..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by SWEET HOME ALABAMA Yazıyı Oku
    Bildiğiniz gibi şirketimizin şu an devam eden 2 yatırımı var
    1- Dazkırı potasyum sülfat yatırımı, 50.000 ton kapasiteli
    2- Çayırhan sodyum sülfat kapasite artışı, 180.000 ton

Bu yatırımlar tamamlanınca güncel ürün fiyatlarından ciroya katkısı ve olacak bilen veya fikri olan şirket ortağımız var mıdır? Cevaplarsanız çok sevinirim.
    Ben biraz araştırma yaptım cevabını bulamadım yatırımcı ilişkilerine mail attım cevabı bekliyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şu ana dek firma 420 bin ton sodyum sülfat üretimi ile para kazanıyor, 760 mil..ciro 200 mil kar yazdı.
    sodyum sülfat %43 kapasite artışı sonucu 600 bin ton olacak , bunun duruma göre 50 yada 100 bin ton kısmı potasyum sülfat üretimine ayıracak,
    2022 yılı icin 50 bin ton ps ve 550 bin ton ss üretimi ve satışı olacak , ss kısmı 900 mil ciro olur ps kısmı minumum 300 mil ciro olur ,.toplamda 1200 ila 1400 arasi ciro yapabilir. birde alka kagit tarafi var %80 hakim ortağı, bir tahminim var ama daha cok erken...
    hayırlısı ile süreç işliyor Allah sağlık versin, günü geldiğinde bakar değerlendiririz

5. Arkadaşlar bilenler fikri olanlar cevaplarsa sevinirim.
    2010 2011 yıllarında Potasyum s. Üreti oldumu Tarım bakanlığından araştırdığımda 2 yıl üretilmiş gözüküyor.
    Sonraki yıllar neden kesildi acaba talep mi gelmedi ?
    Ayrıca 2008 yılında potasyum ile ilgili Alkimin verdiği röportajlar var altta atıyorum linkleri.
    Maksat beyin fırtınası olsun fikri olan bilgisi olan arkadaşlar yorumlar ise sevinirim.

https://www.google.com.tr/amp/s/www....n-haberi-37152

6. Merhaba,

Bloga #ALKIM 2020/12 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

O iş şöyle oldu sanırım ortak.
    Potasyum sülfat ham maddesini göl suyundan doğal yollarla üreteceklerdi. Fakat doğal yollarla üretim sınırlı oldu.
    Şimdi sülfat kısmını kendi fabrikasından potasyum kısmını da ithal ederek yapacaklar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Arkadaslar ufukta alka nin satışı mi var? Geçmişten gelen böyle bir beklenti var mıydı?

Alka sığ olması sebebiyle ve tamamının satışı gündeme gelirse ve yabancıların kağıt ve ambalaj sektörü ile ilgili satınalma arayışı gözönünde bulundurulunca alka kopar gider mi ne dersiniz?

Genel kurul 12-13-14. Maddeler her iki hisseye de yeni bir heyecan getirecek maddeler.

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Sayfa 72/405 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •