Sayfa 30/68 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 544 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

Alıntı Originally Posted by ocak20 Yazıyı Oku
    Spekülatör dediginiz patrondan bagımsız birisimi var demek istiyorsunuz. Bence eczacı grubunun hisselerinde patron dışında bu hareketleri çekebilecek birisi olduguna inanmıyorum ben. Eger patronun adamıysa da halen mal dagıtma degil toplama derdinde gördügüm kadarıyla. Tabi ilaçla yatırım arasında oranın bu denli açılmasıda çok mantıklı degil. Malesef borsa mantık pek işlemiyor
    Bilmiyorum Sn Ocak.
    Başından beri acemice görünen bir takım işlemler yapıldığına göre patronla bağlantısı olmayan kişiler de olabilir.
    Intema'daki grubun patronla ilgili olmadığını düşünüyorum mesela.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. İntemde adını unuttugum twiterda baya takipçisi olan bir kişi vardı. Hatta intem ve sekuru aynı anda pazarlıyordu. 12 den 25 e gitti. Sonra 4 kişiyle beraber ceza aldı 6 ay süreyle. Sonrasında intem sanırım 17 lere kadar düştü ama arkasından 80 ni gördü. Bir grup olsayfı eger o adamlar ceza yemezdi diye düşünüyorum. Ceza yedikten sonra hisse bu kadar yükselmezdi. Sadece beyin fırtınası yapıyorum.
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bilmiyorum Sn Ocak.
    Başından beri acemice görünen bir takım işlemler yapıldığına göre patronla bağlantısı olmayan kişiler de olabilir.
    Intema'daki grubun patronla ilgili olmadığını düşünüyorum mesela.

Alıntı Originally Posted by ocak20 Yazıyı Oku
    İntemde adını unuttugum twiterda baya takipçisi olan bir kişi vardı. Hatta intem ve sekuru aynı anda pazarlıyordu. 12 den 25 e gitti. Sonra 4 kişiyle beraber ceza aldı 6 ay süreyle. Sonrasında intem sanırım 17 lere kadar düştü ama arkasından 80 ni gördü. Bir grup olsayfı eger o adamlar ceza yemezdi diye düşünüyorum. Ceza yedikten sonra hisse bu kadar yükselmezdi. Sadece beyin fırtınası yapıyorum.

41,54.-TL de gepi var, dokunup mu gidecek, dokunmadan mı ?? ..Şu ana kadar çok baskılı......

5. Bu tarz gap ler önemli degil diye biliyorum. Zaten aradaki boşluk çok küçük hemde zaten o fiyatlarda daha önceden de işlem gördü. Yine de dediginiz olabilir. 41.70 lere kadar sarkma yaratabilir. Bollingerın alt bandına denk geliyor
     Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    41,54.-TL de gepi var, dokunup mu gidecek, dokunmadan mı ?? ..Şu ana kadar çok baskılı......

7.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Ne anlama geliyor bu bilgiler loruhlano hocam?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
    Verecek haberimiz kalmadı, yönetimlerdeki değişimleri veriyoruz. Biz tahta kapanış haberi vermekten ,bürüt takasa girmekten (yuh diyeceğim) sıkıldıık,biraz zorlarsanız sermaye filanda belki artırız.3 MİLYARLIK şirkete 105 milyon falan filan, ortaya karışık işte, bu fiyata ne yersen ye. Kıyma olmuş 75.00 tl.

Sayfa 30/68 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •