Sayfa 49/69 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

Vergi dairesine 448 milyon diye beyan etmiş.

SPK da 475/500 arası tahminim atmasyon gelebilir.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Tum forumdaslara Iyi haftasonlari dilerim
    Acaba eczacibasi yatirim holdingin ihracat operasyonu var mi varsa gelirlerindeki yeri ne kadar diye merak ettim finansal tablolarina baktim ancak bu şekilde bir ayrim yapilmamis
    Belki holdingteki payi nedeniyle ihracattan aldigi pay vardir... hisseyi uzun suredir takip eden arkadaslarin biliyordur diye düşündüm ... tekrar iyi haftasonlari dilerim saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

3. https://www.ekomeczacibasi.com.tr/
    https://www.tim.org.tr/tr/raporlar-i...-dosyalar-2020

Türkiye 21 incisi 584.808.020,39 USD EKOM ECZACIBAŞI DIŞ TİC. A.Ş.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Cok tesekkurler ustadim grubun yapisi karisik biraz... raporlarda da goremedim.. tekrar cok tesekkurler iyi pazarlar dilerim saygilar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

5. bu düşüşün sebebi sadece rusya gerginligi mi acaba....

6. Net Dönem Karı 429.422.345.-TL

Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler 822.638. -TL (2020 -2021 farkı)

Şirketin kendi faaliyetinin 2 misli Ecz. Holding'den gelen karı var. Ama, gelir tablosunda göstermiyorlar...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. ECZYT,güzel kar açıkladı,alım için bence Uygun,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir...

8. Eczacıbası holding en son ne zaman eczyt aldı. Kaçtan aldı acaba bilen var mı

Sayfa 49/69 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •