Sayfa 51/69 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1. Aynen kağıt çıkacaktı da satarız haaa diye kap göndermişlerdi. Hele bir de inşaatçılar la anlaştık diye millete iki tavan sonrası satıp yine diplere vurmuslardi...
     Alıntı Originally Posted by ocak20 Yazıyı Oku
    Hahahha şöyle anlatıyım size. Bu hissenin endeks 60binden 100 bime giderken fiyatı 12 tl den 6 tl ye düştügünü bilirim. Çünki onlar eczacıbaşı. Kimseye para kazandırmamaya yemin etmiş saygın işadamları )
    Ama artık piyasada adları iyice çıktı. Ne bir gon nede büyük yatırımcılar yıllar öncesindrn bu grubun hisselerine girilmeyecegini ögrenmişti. Şimdide küçük yatırımcılar tanımış oldu. Babalarının inşa ettigi ismin saygınlıgını açgözlülük ve halk düşmanlıgıı yüzünden lekelediler.bunlar böyleyse bunların çocukları başa geçtiginde neler yapar düşünmek bile istemiyorum.10 yıldam fazla zamanımı çaldılar. Bir defa bulaştık yolun sonuna kadar da gidicem ben kendi adıma.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Saygıdeğer arkadaşlar 2 tavanida göremedik. Keşke görsek de satsalar. Aylardır aynı terane. Y.T.D AYNEN BEKLEMEYE DEVAM.

3. Genel kuruldan iyi bir haber çıkacak gibi görünüyor,hadi bakalım,asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Çok kastın bakalım daha ne kadar kasacan.

5. Eczyt,,,35,36 larda ikili dip yapar mı, yapabilir gibi geliyor bana,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir...

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

Eczyt daha ecilc de 30.68 paya sahip oradaki oy oranı hesaplarsan echol payı %33 geciyor sanırsam ama kimse bundan birşey bahsetmiyor...... Yatırım tavsiye değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
    *ECZYT-Eczacıbaşı Yatırım Holding 2022 yılı 3 aylık konsolide olmayan net dönem karı 96.910.355 TL (Önceki 70.048.791 TL )

Sayfa 51/69 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •