Sayfa 52/69 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1. Eczyt coştu kapanışa yakın yarın tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir...

2. Şu bir gerçek ki artık ecilc e geçti patron. 4 aydır baskılanıyoruz ama ecilc yeni zirveler yapıp duruyor. Geçen yıl yatırım giderken ilaç da takip ediyordu. Bu yıl ilaç gidiyor yatırım yerinde bile saymayı bırak ekside kaldı.

Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Eczyt coştu kapanışa yakın yarın tavan bekliyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir...

3. Nasıl bir belaya bulaştık. Hergün mü düşer Nalet kagıt

4. Hahha sinirden güldüm. Bu adamlar kansız . Malda toplama niyetleri yok takaslar sanki her yerden mal veriyor görüntüsü var. Neyse onca yıl dökemedi. 4 tl fiyatları bile görmüşüm 20-30 a düşürse bile verecek degilim kendileri bilir )
     Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    Nasıl bir belaya bulaştık. Hergün mü düşer Nalet kagıt

5. Eczyt artık tam yatırım kağıdı oldu ,temettü veriyor ve prim yapıyor, güzel yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Eczyt artık tam yatırım kağıdı oldu ,temettü veriyor ve prim yapıyor, güzel yatırım tavsiyesi değildir...
    ECZYT.E Pay Başına Brüt Temettü: 1,524 TL Teorik Fiyat: 43,116 TL (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

7. Temettü den sonra da artışa devam ,artık bı tavan çekersin diye düşünüyorum... Tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Eczyt,bugün yine hareketli ve bereketli,yolun açık olsun,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 52/69 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •