Sayfa 63/69 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon
Arama sonucu : 550 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,802
    %18,35 in %18,5 u KY de.
    DEMEK!
    105MİLYONx%18.35=19,27 MİLYON halka açık lot miktarı demek
    BUNUN
    19.27x%18,5=3,565 MİLYON lotu Ky de demektir.

2. Spek hirsiz adam soysuz ılaci tepeye yaklaştırdin sinyali doğru almışım.
    Burada çok mal kitledin garibana demk ki hala baskılara devam bu kadar capsizlik ac gözlülük yeter zaten ben dahil kimsecikler kalmamış son 2 haftadır yaptığın baskilardan sonra şimdi haberler öncesi rahat rahat işlem yap.

Bilo ağam sende çok cıktın...sen anladın gözlerinin ici gülüyor seni gidi hem kartal hem ayazağa yemede yanında yat mallarda paket zaten.
    Yalniz bilo ağamın uşakları kendinize dikkat edin çocuğunuzdan çıkmasın yatırımcının ahlari. Sonra ben nerdenyanlis yaptım demeyin.
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bundan ekmek yok bir süre ilaca bakalım biraz diyor spek efendi...
    Acaba ????

3. Kap var özetle paracıklar bilo ağamın bir cebinden diğerine girmiş.

Çek yukarı atlayan olursa ver malı formasyonu için hazır haber.
    Banane malı olan düşünsün...

4. İştiraklerimizden Eczacıbaşı Holding A.Ş.'nin 2022 mali yılı karının dağıtımından Şirketimizin payına düşen tutar 190.410.069,72 TL, EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin 2022 mali yılı karının dağıtımından Şirketimizin payına düşen tutar 86.019.610,64 TL olup, adı geçen şirketler temettü ödeme işlemlerini tamamlamışlardır.

5. Arkadaşlar bu Kartal arsası imari onaylanırsa diyelim , bu kağıdın temel olarak ederi ne oluyor temelden anlayan varmı?

6. Kartaldaki komşu şua inşaat arazisine emlak konut tabelası koymuşlar , bizi bu etkiler mi? Yaw hiç mi borsadan anlayan yok bu forumda ,bizde paraqmızı yatıralım bizde zengin olalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,802
    Buna göre, 1 Temmuz tarihinden itibaren BIST 100 endeksine Ahlatcı Doğalgaz, Akçansa, Astor Enerji, Borusan Mannesmann, Can2 Termik,
    Eczacıbaşı Yatırım
    , İş Yatırım Menkul Değerler, Penta Teknoloji ve Qua Granite alınacak. Endeksten çıkarılacak paylar Alkim Kimya, Başkent Doğalgaz GYO, Erbosan, Fenerbahçe, Kerevitaş, Kiler Holding, Tümosan, Türkiye Sigorta ve Ulusoy Un olarak belirlendi.
    UYU SEN. Karpuz yata yata büyürmüş.

Erciyas Çelik Boru, Fenerbahçe ve Gözde Girişim ise BIST 100 endeksi için yedek paylar olarak açıklandı.

8. ECZYT,ECZYT, ECZYT, ECZYT ECZYT ECZYT tahminim bedelsiz bölünecek 10 mu,20 mi olur göreceğiz bakalım,tabiki yatırım tavsiyesi olmadan benim tahminimdir...

Sayfa 63/69 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •