Sayfa 65/69 İlkİlk ... 15556364656667 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1. cuma günü portföye girdi..

Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

2.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    ECZYT,ECZYT, ECZYT, ECZYT ECZYT ECZYT tahminim bedelsiz bölünecek 10 mu,20 mi olur göreceğiz bakalım,tabiki yatırım tavsiyesi olmadan benim tahminimdir...
    Fikrim değişmedi yüksek bedelsiz bekliyorum, müthiş iştirakleri var, yukarı hareket bekliyorum,naçizane bu benim fikrim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Tahta ½.Oyuncu geleni alıyor..Pyasada ki lot sayısı az..Belli ki ucuz iken topladılar..Ayazağa 75 m2 arsadan 460 mio $ gelir bekleniyor..Arsa eczilaç'a ait..% 30 yatırım ortak..Kartal arazisi 318 bin m2..18 uygulaması bitmiş herhalde..Ederi 1.5 mia $ bence..Buranın da % 11 gibi yatırıma ait..Vitra ve karo seramik satışlar çok iyi..Burnın da %50 civarı yatırıma ait..İlaçda yeni ilaç üretimleri mevcut..gelecek yıl kimsenin hayal bile edemiyeceği değerlere gelebilir..Benim kanaatim bu yönde..İnşaallah yanılmam..Sabırla yatırımcılığa devam..Yıl sonu 1 mia net kar beklentim devam..105 mio sermaye ile 10 kat kar..Hiç fena değil..Şirket borçsuz..Net brç artı 570 milyon..YPP 562 mio tl artı..9 mia özsermaye var..EFK %100 artmış geçen 6 aya göre..Çarpanlar çok iyi..Sabırla devam..

4. Kimse yok mu?

İlk kez böyle bir hissede forum görüyorum.

Kimsenin fikri zikri yok mu şirket hakkında..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    Siz yeni katılanlardansınız. Zamanında çok şey yazıldı çizildi. Şimdi çekirdek çitleyip seyrediyor keyfini çıkarıyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Kimse yok mu?

İlk kez böyle bir hissede forum görüyorum.

Kimsenin fikri zikri yok mu şirket hakkında..
    ÇOK VAR. Birde aneleye bakın.

7. Selam,hisse harika yazan az, bu daha da iyi

8.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Siz yeni katılanlardansınız. Zamanında çok şey yazıldı çizildi. Şimdi çekirdek çitleyip seyrediyor keyfini çıkarıyoruz
    Bu da iyi,hiç yoktan..

Sayfa 65/69 İlkİlk ... 15556364656667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •