Sayfa 39/68 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 544 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1. Eczacılarda acımasızca bombalamaya devam....

2. Sayın spekulator ne yaptığını gayet iyi biliyor. olumsuz piyasa koşullarını ve zamanı çok iyi kullanıyor. Bunlar da lehine olduğu için aşağı sürdükçe sürüyor sağlam bir veya bir kaç alıcı çıkmadığı sürece bu durumun ibb meclis toplantısına kadar surebilecegi kanaatindeyim zaten bu seviyelere kadar sabır gösteren değerli küçük yatırımcıların bundan sonra beklemekten başka bir şey yapacağını da zannetmiyorum. Ama elbet film ibb meclis kararının şu meşhur arazi ile ilgili alacağı olumlu karar sonrası başlayacaktır. Biz şu an fragmanı izliyoruz. Karar sonrası hiçbir şey yapılmasa dahi oluşacak net varlık artışı adil piyasa koşullarında şirket pd/dd inde ciddi oynamalara yol açabileceği için hisse fiyatını da etkileyecektir. Bu süreç daha ne kadar sürer onu kestirmek ve hissede meydana gelebilecek değişimleri tahmin etmeyi herkesin kendi taktirine bırakıyorum. Bunlar benim kendimce düşüncelerim umarım benim gibi bekleyen herkesin beklentileri tutar kesinlikle yatirim tavsiyesi ve önerisinde bulunmuyorum benim karar ve düşüncelerim beni bağlar. Sağlıklı günler dilerim.

Şirket yönetimi kaput, Aylardan beri KAP a neredeyse hiç bir olumlu açıklama yok, doğru dürüst hiç bir bildirim yok, bir Kartal arazisi dillere dolanmış vaziyette, onun haricinde bu şirketle ilgili hiç mi olumlu bir açıklama yapılmaz ki ??? her şey mi bu kadar durgun ve kötü gidiyor ???...Yanlışlıkla bir açıklama yaparız da, borsa fiyatı etkilenir diye ödleri kopuyor...

4. Hala toplamak istedikleri malı toplayamadılar..yıllarca süründürmedilermi hisseyi..kaplumbağa hızıyla yavaş yavaş hisse artırma peşindeler hala..

5. Bu Kartal daki arsa yılan hikayesine döndü..ne zaman bitecek bu iş bilgisi olan arkadaşlardan bilgi bekliyoruz..

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Bu Kartal daki arsa yılan hikayesine döndü..ne zaman bitecek bu iş bilgisi olan arkadaşlardan bilgi bekliyoruz..

7. Bu fiyat benim için uygundur,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Yukarı ivmelenme başladı, hızlı yukarı yapabilir,asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 39/68 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •