Sayfa 32/68 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1. Dedim ya bunun tahtacısı çok kaliteli bir o….. çocuğu. İşin içinde hepsi var beraberce brüt takasa soktuklarından beri çalışıyorlar. Kesinlikle sistem de bunlarla beraber. Çok güzel bir soygun düzeni kurmuşlar. Sadece topunun a….s…
    Son düzenleme : Birma; 28-05-2021 saat: 10:54.

Kartal arazisi olayı oldu da bitti maşallah, şirketten çıt yok, eski inşaat şirketleriyle anlaşmalar fesh edildi dediler, hala çıt yok, Yeni inşaat şirketleri kimler olacak ??? kimlerle ne zaman masaya oturulacak, bu konularla ilgili yatırımcıları aydınlatmak asla yok, çünkü bu süreçte işlerine gelmiyor...Ayrıca temel analizi ilgilendirebilecek bir konuyla ilgili, iştiraklerinin 2021 beklentileriyle ilgili KAP a bildirim asla yapılmıyor...Eczacıbaşı Menkul Değerler gibi güçlü bir şirketi yıllarca önce, iyi yönetemeyip, Globale satanlar da bunlar değil miydi ?? yine bunlardı....

3. Hisseler toplu olarak bir gruba bırakılmış istedikleri gibi at oynatıyorlar. Sisteminde desteği var bunlara

4. Benzer yazılar yazmanın faydası yok.
    Haddini aşan, zıddına döner.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,698
     Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Kartal arazisi olayı oldu da bitti maşallah, şirketten çıt yok, eski inşaat şirketleriyle anlaşmalar fesh edildi dediler, hala çıt yok, Yeni inşaat şirketleri kimler olacak ??? kimlerle ne zaman masaya oturulacak, bu konularla ilgili yatırımcıları aydınlatmak asla yok, çünkü bu süreçte işlerine gelmiyor...Ayrıca temel analizi ilgilendirebilecek bir konuyla ilgili, iştiraklerinin 2021 beklentileriyle ilgili KAP a bildirim asla yapılmıyor...Eczacıbaşı Menkul Değerler gibi güçlü bir şirketi yıllarca önce, iyi yönetemeyip, Globale satanlar da bunlar değil miydi ?? yine bunlardı....
    Plan nihayet büyük şehir'e gönderildi ama bunlardan ses çıkmadı.

6. Finansal verilerine bakarsak ki bakıyorum bence çok Naz yapıyorsun.Yatırım tavsiyesi olarak söylemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Plan nihayet büyük şehir'e gönderildi ama bunlardan ses çıkmadı.
    Yukardan verdiklerini aşağıdan yerine koyarken, bunların hiç sesi çıkmıyor, belli oldu...her haber öteleniyor...

8. Haber bekliyorsunuz sanirim yarin sabah bineyim trene öyle patlatsin spek efendi
    Hareket bekliyorum bundan yarin en gec Cuma bakalim zamani geldi
    Vaktimiz hayirli ,kazancimiz daim olsun

Sayfa 32/68 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •