Sayfa 62/69 İlkİlk ... 12526061626364 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Yüksek miktarda bedelsiz kokusu geliyor burnuma ,bugün de yukarıya doğru bir istek var,ikinci tavan gelebilir sanki, çok güçlü görünüyor,tabiki bunlar benim fikrim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
    ---------------------------------------------

25.04.2023 de tavan olabilir diye yazmışınız.Hisse yazdığınız tarihten sonra günlerce aşagı yönde seyretmiş.Bin düşünüp bir yazmak gerekiyor.Aksi taktirde KY a bir darbede siz vurmuş olursunuz.Aynı şekilde diğer tavan olur yazılarınızdan sonrada hisse çoğu kez aşağı yönde seyretmiş.Malesef..
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    Bir hatırlatmada benden. Sermaye tavanı 500 milyon olan şirketin verebileceği max bedelsiz miktarı %376 olur.
    Bedelsiz hikayesi de ancak KY AVLAMAKTIR.BEKLENTİLER FARKLI.
    2.55 İtibaren anlatıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=zjx8wIuiogw

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bir hatırlatmada benden. Sermaye tavanı 500 milyon olan şirketin verebileceği max bedelsiz miktarı %376 olur.
    2.55 İtibaren anlatıyor.
    Bir defaya mahsus kayıtlı sermaye tavanı asılabilir.
    Daha önce gsdholding de yaşanmıştır.
    Yeterki vermek istesin ,yedekkerde varsa tabiki.
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Bir defaya mahsus kayıtlı sermaye tavanı asılabilir.
    Daha önce gsdholding de yaşanmıştır.
    Yeterki vermek istesin ,yedekkerde varsa tabiki.
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar
    Bir ara burada bir üye bedelsiz kapasitesini yazıyordu.25-30 kat gibilerinden.
    Çok yüksek bedelsiz bekliyorum yazılınca, o oranlarda beklenti yaratmaması için yazdım.
    Yazdığınız gibi bir seferliğine sermaye tavanı aşılabilir de! Bu aşım anca daha önce ayrılan yedekleri kadar olabilir .Buna bilançodan anlayan bir arkadaş bakar ise, en fazla ne kadar olabileceğini görür.

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    2.55 İtibaren anlatıyor.
    seçim belirsizligi kalktı.ekonomi yönetimi normal normlarına dönme emareleri veriyor.endeks biraz tepki verdi bu sebeple kendini üstad sananlar durmadan grafik hisse paylaşmaya başladı.nasılsa bu piyasada hemen hemen her hisse tepki verecektir.sonra ben biliyorum bu işi diye böbürlenecekler.bu sebeple bu algıcıları es geçin derim.izledim adam holdingler gidecektir buda gider gibisinden söylemde.ama 12 yıldır bu hissenin holdinglerle ortak hareket ettigini görmedim.takasta lotlar iş yatırımın elinde diyor .daha neden iş yatırımda bunu bilmiyor.%18 i küçük yatırımcıda dagılmış diyor ama halka açıklıgından bir haberdar .zaten halka açıklıgı %18.5 larda artık.yani anlıyacagınız hızlı hızlı sallayıp geçiyor .nasılsa içlerinden tutacaklar olacaktır bende takipi kasarım derdin )

6.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Kartalcilar hadi gözünüz aydın. Sona az kaldi
    cuma günü marmaraya bindim.duragın bir tanesi eczacıbaşının kartal arazisinin önünde duruyor.içeride 10-15 işçi vardı..bir tane greyder vardı.bir kamyon.yol yapıyorlar gibiydi.kullanılmayan boş agaçlı yere neden yol yaparlar diye düşünmedim degil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by ocak20 Yazıyı Oku
    seçim belirsizligi kalktı.ekonomi yönetimi normal normlarına dönme emareleri veriyor.endeks biraz tepki verdi bu sebeple kendini üstad sananlar durmadan grafik hisse paylaşmaya başladı.nasılsa bu piyasada hemen hemen her hisse tepki verecektir.sonra ben biliyorum bu işi diye böbürlenecekler.bu sebeple bu algıcıları es geçin derim.izledim adam holdingler gidecektir buda gider gibisinden söylemde.ama 12 yıldır bu hissenin holdinglerle ortak hareket ettigini görmedim.takasta lotlar iş yatırımın elinde diyor .daha neden iş yatırımda bunu bilmiyor.%18 i küçük yatırımcıda dagılmış diyor ama halka açıklıgından bir haberdar .zaten halka açıklıgı %18.5 larda artık.yani anlıyacagınız hızlı hızlı sallayıp geçiyor .nasılsa içlerinden tutacaklar olacaktır bende takipi kasarım derdin )
    Halka açık kısmın dağılımını anlatıyor.Fili dolaşım%18.35 in dağılımı bahsettiği.
    Demek istediği ;%18,35 in %18,5 u KY de.

8.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Halka açık kısmın dağılımını anlatıyor.Fili dolaşım%18.35 in dağılımı bahsettiği.
    Demek istediği ;%18,35 in %18,5 u KY de.
    sanmam.daha fazlası patronun elinde. fiili dolaşımdaki lotların hepsi ky de olsa geçenki 156 ları gördügünde düşeni kırdı diye teknikçileri avlayacak hareketi yapamazdı.

Sayfa 62/69 İlkİlk ... 12526061626364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •