Sayfa 296/499 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Sayın lokasyon,benim maliyet 12 lerde.Ama ne yalan söyleyeyim 14 altını tehlike olarak görüyorum (KISADA!)Uzuncular için zaten yat,zevkine bak hissesi.Benim sürem enn son Mart sonu.Daha fazla bekleyemem
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Mzhld bılancosu aslında gayet iyi fiyatlamadı tınlamadı olsa olsa sebebi eskılerın malıyetlerı dusuktur fakat ben bu kagıtların 2 sindede bı mıktar almıstım 16 ve 16,1 cıvarı hem hısse nette hemde ınvestıngde bakınca bazı seyler anlasılıyor yanı bız yenılerın malıyetlerıne göre zarardayız omerman da muhtemelen öyle tahtacı bızlerı aklınca stres edıp dökmeye cabalıyor olabilir bence bu kagıtlarda satıcı yok değil aksine alıcı yok çünkü az az düşmelerininde nedeni öyledir bir müddet önce bu pazarda emnıs ve cosmo almıstım bekledım sıkıldım 2 sinide zararına verdım sonra 2 side toparlandı primlendi şimdi eplas mzhld bıraz gene beklemeye calısıyorum inş bi ihtiyacım olusmaz ve inş artık durulma düşme bitsinde önumuzü görebilelim bol şans
    Redmi 7A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu arada 5000 tane eplas hissedarı olarak eplas için yazdım.mzhld fazla yok
     Alıntı Originally Posted by omerman Yazıyı Oku
    Sayın lokasyon,benim maliyet 12 lerde.Ama ne yalan söyleyeyim 14 altını tehlike olarak görüyorum (KISADA!)Uzuncular için zaten yat,zevkine bak hissesi.Benim sürem enn son Mart sonu.Daha fazla bekleyemem

Sayın lokasyon,benim maliyet 12 lerde.Ama ne yalan söyleyeyim 14 altını tehlike olarak görüyorum (KISADA!)Uzuncular için zaten yat,zevkine bak hissesi.Benim sürem enn son Mart sonu.Daha fazla bekleyemem

Bu arada 5000 tane eplas hissedarı olarak eplas için yazdım.mzhld fazla yok

Sayın Ömerman senin maliyetin doğrusu iyiymiş benim 16 ve 16,10 inş toparlanma başlar bu ara kağıtlarda zarar ediyorum umarım bunlar iyi olsun bol şans

aylık takas

7. Biri genel kurul mu dedı

8.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    Biri genel kurul mu dedı
    Kim o?????

Sayfa 296/499 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz