Sayfa 104/499 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 825 - 832 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Merhaba,

İyi olur kardeşim. Fiyatlamaya başladı bile.

Ege Yıldız'ın rakamlarına göre konsolide bilanço ortaya çıkacak.

Öyle görünüyor ki, holding 12-13 M arası bir kar açıklayacak.

Yavaş yavaş her şey yoluna girer.

Saygı ve selamlarımla,

2. Şuanda yapılan fiyatlama bilanço ve vakıfbank protokolü ...
    Ancak içinde gaziemir yok olursa zaten gaziemir ok yaydan çıkar...

Sonraki fiyatlama yakın izleme pazarından çıkma işlemlerine yönelik...

Bunun hanerciside yapılcak ılan genel kurullar...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Şuanda yapılan fiyatlama bilanço ve vakıfbank protokolü ...
    Ancak içinde gaziemir yok olursa zaten gaziemir ok yaydan çıkar...

Sonraki fiyatlama yakın izleme pazarından çıkma işlemlerine yönelik...

Bunun hanerciside yapılcak ılan genel kurullar...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba,

Çok iyi fiyatlamasa da, dolaşımda 4 M hisse var. Alımlar cesaret verici ve cesaretli. Son 3 ayda 500 bine yakın işlem olmuş.

Ve her kademeden hemen hemen satıcı var. Bu da iyi bir şey. Hisseye girmek isteyenler mal bulabiliyorlar demek. Yeni yükleniciler yeni yatırımcılar demek.

Ne holdingde ne de Eplas'ta gelecek için bir endişe yok. Bütün göstergeler pozitif. Bundan sonra olacak gelişmeler hisselere ivme kazandıracaktır.

Bekleyelim görelim.

İyi geceler diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

4. Merhaba,

Adam neden yükseklerden alsın ki?

5-10 kademe yükseltip de durduğu zaman, vatandaş satış için kuyruğa giriyor.

Bütün göstergeler ve gelişmeler pozitif iken...

Büyük bir kar gerçekleşmişken...

Bunca beklenti varken...

Bu yüzden her zaman satış olması iyidir diyorum. Satış olacak ki, yolumuza devam edebilelim.

İyi bir gün olsun.

Saygılarımla,

5. Mzhld. cı arkadaşlar tavan fiyatınız hayırlı olsun. Aynısı Eplas' a da olması dileğiyle.

6.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2017 Yazıyı Oku
    Mzhld. cı arkadaşlar tavan fiyatınız hayırlı olsun. Aynısı Eplas' a da olması dileğiyle.
    Merhaba,

Değerli Kardeşim,

Son 12 ayda hatırı sayılır bir şekilde fiyatladı. Ancak en iyi haberlerde bile tavan göremedik. Bugün tavan olsa, yarın başka bir şey olur.
    12 M civarı kar gelecekken dün %7 kayıpla kapattı. Diğer taraftan Vakıfbank protokolü geldi gelecek.

Hisselerle oynayanlar, çalışmalarını yayınlasalar çok güzel bir tez olur. Tezlerini ispatlamaya da gerek yok, her şey burada kayıtlı.

Benim gördüğüm, konuştuğum arkadaşlara bakarak;

Zaman içerisinde kontrolü kaybettiler. Her iki hissede de, yaptıkları iniş çıkışlar ile, çok hisse kaybettiler. Şurada, eskilerden ilk 20 kişide 50 şer bin lot hisse olsa, 1 milyon hisse yapar. Kıvranıyorlar ki, insanları döksünler...

Yoksa, Eplasda 22-24 milyon arası konsolide kar bekleniyor... Neden tavan tavan gitmiyor?

Holding 22-24 M X 0.47 + Diğer iştirakler=

Şimdiki piyasa değerinin Yaklaşık %25 i kadar kar...

Yeniden değerlemeler...
    Basmaneden gelecek paralar
    Gaziemir arazi vefa hakkı
    Vs...

Sayın köse Eplas forumunda Almanya'daki fabrika arazisini gündeme getirdi. 20 sene önce 6 milyon DEM e alınmış. Yani 3 M Euro. 20 sene içinde üstüne koyduğu değeri bir düşünmek lazım. Yeniden değerlemesi yapılacaktır.

Romanya var...

Yeni büyük yatırımcılara ihtiyacımız var. İleriyi projeksiyonlayacak, uzun vadeli yatırım yapacak...

Neyse, bugün tavan olsun, yarın da olsun... heyecanlanacağımı sanmıyorum.

Hele bir kör buzağı yürümeye başlasın...

Endamına yürüyüşüne bakalım...

Saygı ve selamlarımla,

7.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Değerli Kardeşim,

Son 12 ayda hatırı sayılır bir şekilde fiyatladı. Ancak en iyi haberlerde bile tavan göremedik. Bugün tavan olsa, yarın başka bir şey olur.
    12 M civarı kar gelecekken dün %7 kayıpla kapattı. Diğer taraftan Vakıfbank protokolü geldi gelecek.

Hisselerle oynayanlar, çalışmalarını yayınlasalar çok güzel bir tez olur. Tezlerini ispatlamaya da gerek yok, her şey burada kayıtlı.

Benim gördüğüm, konuştuğum arkadaşlara bakarak;

Zaman içerisinde kontrolü kaybettiler. Her iki hissede de, yaptıkları iniş çıkışlar ile, çok hisse kaybettiler. Şurada, eskilerden ilk 20 kişide 50 şer bin lot hisse olsa, 1 milyon hisse yapar. Kıvranıyorlar ki, insanları döksünler...

Yoksa, Eplasda 22-24 milyon arası konsolide kar bekleniyor... Neden tavan tavan gitmiyor?

Holding 22-24 M X 0.47 + Diğer iştirakler=

Şimdiki piyasa değerinin Yaklaşık %25 i kadar kar...

Yeniden değerlemeler...
    Basmaneden gelecek paralar
    Gaziemir arazi vefa hakkı
    Vs...

Sayın köse Eplas forumunda Almanya'daki fabrika arazisini gündeme getirdi. 20 sene önce 6 milyon DEM e alınmış. Yani 3 M Euro. 20 sene içinde üstüne koyduğu değeri bir düşünmek lazım. Yeniden değerlemesi yapılacaktır.

Romanya var...

Yeni büyük yatırımcılara ihtiyacımız var. İleriyi projeksiyonlayacak, uzun vadeli yatırım yapacak...

Neyse, bugün tavan olsun, yarın da olsun... heyecanlanacağımı sanmıyorum.

Hele bir kör buzağı yürümeye başlasın...

Endamına yürüyüşüne bakalım...

Saygı ve selamlarımla,

Sayın ercanbay,selamlar saygılar.Her zaman ki gibi fevkaladenin fevkinde lezzetli bir bilgilendirme yapmışsınız.Ancak fiyatlamada ki gecikme biraz garip değil mi? Bu puştluğu yapanlar burada yazılanları okuyarak kıs kıs gülüyorlar eminim. Gülsünler bakalım,son gülen biz olacağız.

Benim merak ettiğim Sayın KemAL ZORLU bu işin neresinde?

8. Merhaba,

Değerli kardeşim, bir acayiplik var da, bunlar bildik şeyler...

Şu anki görüntü ve algı;

"Gel gel yapıyorum ve gelene malı çakıyorum."
    "Bir bildiğim var ki, çakıyorum..."
    "Ters bir şeyler var ki, satıyorum. Yoksa neden satayım?"

Bu bugüne mahsus görüntü...

Her iki hissede de satan yok kardeşim. Çok acil durumlarda, çok az miktarda satıp acil ihtiyacına harcayan var.

Alıcı zaten yok, senelerdir oluşturulan güvensiz ortam, somut güvenilir verilere rağmen sürüyor.

Göstergeler ve veriler kısa zamanda büyük getiriler gösteriyor, ancak borsa algısıyla kısa vadeli giren alıcılar, gecikmelerden dolayı satıp çıkıyorlar.

Ben satan-alan olduğuna inanmıyorum. Sadece keyiflerince oynuyorlar.

Kemal Zorlu bu işin neresinde?

Kim ne derse desin, her yerinde...

Kemal Zorlu, Basmane'den-Gaziemirden kazanacağının 100 mislisini buradan kazanacağını bilmiyor mu?

Soru bu.

O halde?

Her hissenin peşinde.

Alıcıları kaçırıp,

Haberleri geciktirip,

Gelişmeleri saklayıp,

Mecbur kalmadıkça açıklama yapmayıp (Bilançolar mecburi...yoksa bilançoları da göremeyiz. Neden daha önceden sıkıntılar varken Egeyıldızı halka açmak için çalışılmadı) her hissenin peşinde olacaktır.

Şimdi hiç bir sıkıntı yok. Su aktı.., yolunu buldu.

Beklentileri yazdık...

İnan ki, şu anda hiç bir beklentiye dahi ihtiyacımız yok. Bu sermaye ile bu şirket değeri ile bu kadar üretim yapan ve kar yazan başka Bist şirketi var mı?

Hisselerle ilgilenenler önce bu verilere baksınlar.

Bekleriz...

Dr abi gümüş yılına ulaştı.

Ben daha bronzdayım. Benim neyim Esgik?

Ben alacağımı tahsil etmeden gitmiyorum.

Saygı ve selamlarımla,

Sayfa 104/499 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •