Sayfa 114/500 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 905 - 912 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Teşekkürler Sn. Batık, hayırlı akşamlar dilerim.

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın, yatırımından vazgeçmesin.

Alıntı Originally Posted by tatarcik Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. Batık, hayırlı akşamlar dilerim.

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın, yatırımından vazgeçmesin.
    Rica ederim kardeşim...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ne haber kemallll

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Mzhld ky satmaya devam ediyor...harbitraj yapmak için eplası düşük tutup...mzhld sattırıp eplas a alın der gibi yaptı fake attığı oyuna birçok kişi düştü ve karşılığında eplas ta alamadılar fiyatı 1 günde yukarı taşıdılar...şimdi ucuzdan sattığınız mzhld leri pahalıdan yerine koyma zamanı gibi duruyor...
    Bu aralar çok fazla hareket etmeyelim derim ilk 3 aylık satışlar rekor kırmış sonra spk dan özel davetle pazar değişikliği olur olmaz bilemem...derlermi sizce...
    İyi geceler olsun...yarın ola hayır ola...

Yatırım tavsiyesi içermez
    Emektar yatırımcılarla söyleşi için yazılmıştır...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Mzhld ky satmaya devam ediyor...harbitraj yapmak için eplası düşük tutup...mzhld sattırıp eplas a alın der gibi yaptı fake attığı oyuna birçok kişi düştü ve karşılığında eplas ta alamadılar fiyatı 1 günde yukarı taşıdılar...şimdi ucuzdan sattığınız mzhld leri pahalıdan yerine koyma zamanı gibi duruyor...
    Bu aralar çok fazla hareket etmeyelim derim ilk 3 aylık satışlar rekor kırmış sonra spk dan özel davetle pazar değişikliği olur olmaz bilemem...derlermi sizce...
    İyi geceler olsun...yarın ola hayır ola...

Yatırım tavsiyesi içermez
    Emektar yatırımcılarla söyleşi için yazılmıştır...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba,

Bunu senelerdir yapıyorlar kardeşim. Hacimler düşük olduğu için pek dikkatimizi çekmese de, 1.00-1.80 aralığında da eplas sattırıp holding almaya özendiriyorlardı.

Adamlar ne yaptıklarını ve yapacaklarını biliyorlar. Sığ hisse oldukları için de, düşük hacimlerle de olsa dilediklerini yaptırıyorlar. Alış ve satışlar az olduğu için, diledikleri kademeye kendileri yazıp, aynı kademeden kendileri alarak, diledikleri zaman fiyatı düşürüp diledikleri zaman da çıkarabiliyorlar.

Kademelere kendi koydukları yemlik lotların haricindeki lotları iyi bildikleri için, oluşturdukları illüzyonla ne alırlarsa kar oluyor. 300 - 500 yada 2000-3000.

3 aylık üretim rakamları geldiğinde, bu yıl için daha isabetli yorumlar yapabileceğiz.

Geçen seneyi rekor üretim ve kar ile kapattık. Ve 2018 yılının ilk 3 ayı da rekor üretimle kapanacak diye tahmin ediyoruz.

Hayırlısı olsun. Bekleyip görelim.

İki hisse arasında hareket etmek son derece tehlikeli, sana katılıyorum. Beceririm diyen yapsın ona da karışamayız.

Saygı ve selamlarımla,

6. kılavuzun kardeşinse sıkıntı yok

7.  Alıntı Originally Posted by aabaloglu Yazıyı Oku
    kılavuzun kardeşinse sıkıntı yok
    Merhaba,

Kol kola giderler kardeşim. Bir aşağı bir yukarı farketmez.

Alıcılar istekli...

Bütün yatırımcı arkadaşlara saygılarımla,

Yuppppiiii

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 114/500 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •