Sayfa 117/500 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 929 - 936 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    sn batık
    hedefiniz nedir?
    Merhaba,

Sanırım bu sorunuza buradan cevap veremez. Hem sizin, hem de diğer yatırımcılar için yanıltıcı olur. Özelden bir cevap alabilirsiniz.

İyi şeylerin ve iyi günlerin MzHld ve Eplas'ımızı, dolayısıyla bizleri beklediğini düşünüyoruz.

Size ve diğer yatırımcı arkadaşlara iyi ve hayırlı kazançlar temenni ediyorum.

Saygılarımla,

Mzhlddddd

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Arkadaşlar bana gerek forumdan,gerekse özelden hedef fiyat öngörümü baya bir kişi sormuş.Şaşırdım doğrusu.Burada eşleşme paylaşınca beni üstat ilan ettiler herhalde.Arkadaşlar ben fiyat veremem.Yanlış olur.Burada yıllarını vermiş bilgili arkadaşlar var.Onlar yazarsa yazar.Affınıza sığınıyorum.Herkese bol kazançlar....

4. Hisse Üye 02.01.2018 % 02.01.2018 (Adet) 27.03.2018 % 27.03.2018 (Adet) Yüzde Fark

MZHLD VAKIF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 6.93 293,893 9.82 416,246 2.89 İ

ocaktan berı aldıgı hısse 293893 ten 416246 ya cıkmış

5. Merhaba,

Bu sayfa biraz öksüz kalıyor ama iyi yoldayız. Hisseyi tanımayanlar, eplas sayfasını da takip edebilirler...

Saygı ve selamlarımla,

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bu sayfa biraz öksüz kalıyor ama iyi yoldayız. Hisseyi tanımayanlar, eplas sayfasını da takip edebilirler...

Saygı ve selamlarımla,
    Sen tek başına yetersin abi bu foruma...Selamlar....

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sen tek başına yetersin abi bu foruma...Selamlar....
    Merhaba,

Teşekkür ederim değeri Kardeşim. Sen de en az, en değerlimiz kadar, değer katıyorsun. Sağ ol.

Bugün biraz kolaya kaçarak, eplas sayfasına yazdığım yazıyı yapıştıracağım. Burası da boş kalmasın. Biri diğerinden ayrılamaz, burayı okuyan birisi bakarsın o sayfayı da merak eder...
    -----------
    Merhaba,

Değerli Kardeşim, bu telaffuz ettiğim rakamı patronun tasarrufuna kalmış plan ve projelerle uzun vadede göreceğiz.

Ben kendi adıma o vadeyi, ilk hedef fiyatım gerçekleştikten sonra %50 portföy ile bekleyeceğim. Allah yeterli ömür taktir ederse. İlk hedefin ne diye soranlar olacaktır;

Akdeniz...

Samimiyim. İlk hedefimle Akdeniz'e yerleşmeyi düşünüyorum. Denize nazır bir ev alarak, Akdeniz'de bir kıyıya yerleşmek istiyorum.

Hisselerimiz, dolaşımdaki hisselerle orantılandığında, hacimsiz yükseliyor denemez. Bizim hisseler ara sıra dinlendirildikçe yatırımcı dökülüyor.

"Aha durdu, geri gelecek" psikolojisi halen var. Yatırımcı satmak için sıraya giriyor.

Bu da iyi bir şey...Yatırım için toplu mal bulmak zor. Bir kalemde çizerseniz, hepsine aynı parayı ödüyorsunuz. Hisse ara sıra dinlenecektir. Sorun sıkıntı yok.

Ancak, geri gelebilir düşüncesi ile mal vermek, çok büyük bir risk. 6.02 de bunu yazmıştım. Alıcıların daha aşağıdan alım fırsatı vermeyecek demiştim. Dr. Abi de buna başka çerçeveden yorum katmıştı.

Büyük beklentilerimiz var...

"Beklentiyi" Olabilirlik diye tabir etmiştim de; bizim beklentilerimizin gerçekler olduğunu yazmıştım.

Yeniden değerlemeler, Merpa, EgeYıldız, Ege Sökteks, Ares, Basmane (Gelecek paralar yada yeni bir ortaklık konsorsiyum(bilemediğimiz şeyler)) Halka arzlar, Ulusal Pazar... falan gibi...dahası var da.

Patron bilir...

Hele şu Vakıfbankı bir halletsin açıklasın.., gerisi de gelir.

Neyse, her zaman yazdığımız şeyler işte.

Halen 60 milyon liralık bir Mzholding ve 150 milyon liralık bir Eplas'tan bahsediyoruz...

Yeniden değerlemelerle İlk ulaşacağımız değer bir kaç ay içerisinde 400-500 milyon lira. Hisseleri o zaman göreceğiz kaç liradan gidiyor olacak...

Piyasa bilir diyelim...

Saygı ve selamlarımla,

Alın,Satın,Tutun, demiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Her zamanki gibi işte..;sesli düşündüm.

8. Herkese selamlar.

74.001,89 TL işlem ile 6,89 fiyatını gördük. Hissemizin rekor fiyatı. Maşallah. 11,31 % yükseliş sağladık. Bütün yatırımcı arkadaşlarımı tebrik ederim. Fiyatı görmemek lazım aslında ama yeşil olunca bir miktar sevindiriyor en azından. Asıl fiyatlanma bu hissede gerçek haberlerle sağlam basarak olacak ileride diye umuyor ve bekliyorum.

Önümüz açık görünüyor. Ege'nin şirketi, yıldızı, plastiği, holdingi eski parlayan günlerine dönecektir diye düşünüyorum. Bunun için önünde görünen bir engel bulunmuyor.

Mutluluğumuz daim olsun.

Sayfa 117/500 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •