Sayfa 120/500 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 953 - 960 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    2018 in bitcoini yola çıktı geliyor...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öyle görünüyor Sn. Altayfrt.

Dileğim yıllardır bekleyen arkadaşlarımın hisselerine sahip çıkarak yüksek noktalardan satması.

Birileri hisseleri alıp 6 ayda 10 kat kazandım diye gezmesin 10 - 15 yıl bekleyenler varken.

Hisse de panzer oldu bu yıl, sapasağlam geliyoruz

Haber düüş... ecek gibi az kaldı...

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yatırımından vazgeçmesin. İyi dileklerim iyi insanlarla. Allah hayırlı kazançlar versin.

2.  Alıntı Originally Posted by tatarcik Yazıyı Oku
    Öyle görünüyor Sn. Altayfrt.

Dileğim yıllardır bekleyen arkadaşlarımın hisselerine sahip çıkarak yüksek noktalardan satması.

Birileri hisseleri alıp 6 ayda 10 kat kazandım diye gezmesin 10 - 15 yıl bekleyenler varken.

Hisse de panzer oldu bu yıl, sapasağlam geliyoruz

Haber düüş... ecek gibi az kaldı...

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yatırımından vazgeçmesin. İyi dileklerim iyi insanlarla. Allah hayırlı kazançlar versin.
    İnşallah sn tatarcık önce sağlık sonra güzel olanı görmek nasip olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    2018 in bitcoini yola çıktı geliyor...

Merhaba,

Haber akışı öncesi her iki hisseden de güzel performans. Bitcoin'den daha değerliyiz bence. Çalışan fabrikalar var :-)

İyiye, güzele, doğruya...

İyi bir gece diliyorum. Saygılarımla,

4.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Haber akışı öncesi her iki hisseden de güzel performans. Bitcoin'den daha değerliyiz bence. Çalışan fabrikalar var :-)

Haklısınız sn ercanbay bacası tütüyor nede olsa...

5.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bitcoin altindan degerli mi?

6. Sabah sabah 7,57 8304 aldı dahada verin alacam diyo bravo güvenmeye vede yola devam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

7. Hissede alımlar oluyor düşüyor nazende satışlar oluyor yükseliyor bu nasıl oluyor bunu anlatabilir misiniz ? Ayrıca eşleşmeler de satimlar çok fazla alımlar çok az bı bakıyorsun eşleşme çok yukarida

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 120/500 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •