Sayfa 125/500 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

300000000

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    300000000

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    3 milyon lira ile 10 u asiyo

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by lorenzo1 Yazıyı Oku
    3 milyon lira ile 10 u asiyo

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba,

Önce anlamlandıramadım da, sonra hesap edince anladım. 300 bin daha doğru galiba. 3 milyon ile daha fazlasını yapar.

İyi hafta sonları. Saygılar,

4. Merhaba,

Güzel günler hepinizin olsun.

Hissenin yakaladığı bir trend çizgisi var sanki. Onu paylaşmak istedim. Objektif grafik yorumlayıp kendi yorumumu katmayacağım. Hisse YİP'te olduğu için grafiklere önem vermeyiniz. Sadece fikir verebilir.

Bir zaman aralığı, tarih dikkate almadan hedef olarak işaretlenmiş fiyatlara gelme potansiyeli var, bu dönüm noktalarına dikkat.

İki mor çizgi olan paralel trend çizgisini yakalamış ve muhtemelen pazartesi - salı günü tavanına değecektir muhtemelen (10.50 değerleri ± 0.50). Sonrasında paralel seyrine devam edebilir. Hafif düşüşler kesinlikle canınızı sıkmasın.

Unutmayın ki bir grafiğin çöküşü tek bir habere bakar bu pazarda.

Saygılarımla.

5. 2017/12 bilançolarına göre Öz sermayesi eksiye düşmüş ve 3'te 2 oranında kaybetmiş olan şirketler içerisinde !!!
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    2017/12 bilançolarına göre Öz sermayesi eksiye düşmüş ve 3'te 2 oranında kaybetmiş olan şirketler içerisinde !!!
    10 yıllık yatırımcıyım bilmiyordum çok teşekkürler kardeşim bravo şu anda aydınlandım gerçekten (!). Yani o kadar büyük bir iyilik yaptın ki tüm hisselerimi sana bağışlayabilirim artık gözüm kapalı şekilde.

Uğraşmayın, satmıyoruz. Burada herkes neyin ne olduğunu biliyor.

Biz alfabeyi bitirdik, cümleyi geçip roman yazdık. ABC'den kendi çıkarınıza göre harf koyup insanların önüne kafa karıştıracak kapasitede olduğunuzu mu sanıyorsunuz.

Olumsuz bilgi de olumlu bilgi de durduk yere paylaşılmaz bu şekilde. Şimdi o gönderileri güzelce yazdığın gibi sil. Daha önce yeterince konuştuk biz bunları.

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yatırımından vazgeçmesin. İyi dileklerim iyi insanlarla. Allah hayırlı kazançlar versin.

7. Sayın tatarcik ;

burası paylaşım platformu ve ben o yazıyı aynı durumda olan tüm şirketlerin forumdaki yerlerine yazdım

bilgi amaçlıdır size orda satın yada alın diye bir yoruma sürükleyecek mesaj yoktur

elinizde varsa tutmak satmak yoksa almak sadece sizi ilgilendirir beni değil

heyecan yapacak bir durum yok kısacası , hayırlı günler
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    Sayın tatarcik ;

burası paylaşım platformu ve ben o yazıyı aynı durumda olan tüm şirketlerin forumdaki yerlerine yazdım

bilgi amaçlıdır size orda satın yada alın diye bir yoruma sürükleyecek mesaj yoktur

elinizde varsa tutmak satmak yoksa almak sadece sizi ilgilendirir beni değil

heyecan yapacak bir durum yok kısacası , hayırlı günler
    O zaman kabul edilebilir tabi ki iyi niyetliyse yazılarınız.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Ancak burası yeri değil. Psikolojik ve duygusal açıdan bunu burada görmeyi kimse istemez. Herkes biliyor durumu zaten. Fiyat bakarken bile özsermayeyi görebilir herkes internet üzerinden.

Tepki alacaktınız ben gördüm ben tepki verdim. Tekrarlıyorum kaldırsanız daha uygun olur.

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yatırımından vazgeçmesin. İyi dileklerim iyi insanlarla. Allah hayırlı kazançlar versin.

Sayfa 125/500 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •