Sayfa 129/500 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Mzhld, tavandan eşleşiyor

MI 5s Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kvkvlböb

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

heyecan var mı gençlerrr.

4. Yok be abi daha bir iki yılı var bu hissenin

Grafikte çizgiden çıkmadığına sevindim ama

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yatırımından vazgeçmesin. İyi dileklerim iyi insanlarla. Allah hayırlı kazançlar versin.

Alıntı Originally Posted by tatarcik Yazıyı Oku
    Yok be abi daha bir iki yılı var bu hissenin

Grafikte çizgiden çıkmadığına sevindim ama

Yatırım tavsiyesi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir. Bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda bir fikrim yok. Lütfen doğrulayınız. Kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yatırımından vazgeçmesin. İyi dileklerim iyi insanlarla. Allah hayırlı kazançlar versin.
    Heyecan yok sa,eşleşme de yok....

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Heyecan yok sa,eşleşme de yok....
    Tabi heyecan her zaman var sonuçta kaç yıllık hikayemiz bu hisse. Emeğin için teşekkür ederim abi hiç unutmayacağım burada emeği geçenleri

Alıntı Originally Posted by tatarcik Yazıyı Oku
    Tabi heyecan her zaman var sonuçta kaç yıllık hikayemiz bu hisse. Emeğin için teşekkür ederim abi hiç unutmayacağım burada emeği geçenleri

Rica ederim kardeşim.ben de buradaki bazı kişileri hiç unutmayacağım(eplasta) nasılda haksızken,haklı göründüklerini......

8. Allah iyilerin hepsinden razı olsun.

Sayfa 129/500 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •