Sayfa 137/500 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Vakıfbank haberini pazartesi açıklamış olsan bile, hisseleri 20.xx lere taşıyacak bir haberin bilinçli olarak ağzına ettin ve önemsizleştirdin

Merak etmeyin Sn.Ercanbay Vakıf Haberi kolay kolay önemsizleştirilemez.Vakıf Haberi gelsin yeterki. TMSF haberiyle yolun yarısı açıldı.Vakıf Haberiyle yolun tamamı açılacak.ytd.

2. Merhaba,

Oguzpam Kardeşim, Elbette Vakıfbank haberi önemli. Hatta, şu ana kadar en önemli olanı. Ancak Zorlu, neresinden çıkardıysa, başka bir icra hikayesi yarattı. Bunu da Vakıfbank haberi beklediğimiz günlerde yaptı. Ve bir mahkeme daha icat etti. Bu mahkeme şirketi ilgilendirmese de, piyasaya yeterince ilgilendiriyormuş gibi sunum yaptılar.

Muhtemel bir Vakıfbank haberinde, yatırımcıların bir kısmı "Lanet olsun" diyip çıkabilirler.

Bu da normal bir süreç içerisinde gelecek Vakıfbank haberinin yaklaşık yarı değeri demek. (Bence, beni bağlar)

Mahkeme bekleyip, yeniden değerleme bekleyeceğiz. Bunların süreleri uzun değil.

Kemal Zorlu Beyefendiden bundan sonra, her zaman yazdığım gibi, daha şeffaf olmasını bekliyor ve öneriyorum.

Eplas sayfasında Değerli Köse de aynı şeyi yazmış; "Kemal abi şeffaflığı sevmez, her şey olup bittikten sonra söyler" demiş.

Kemal Zorlu'dan, anlaşmalarına ve protokollerine bağlı kalmasını diliyorum. B*kunu çıkarma Kemal Bey.

Bekliyoruz...

Selam ve Saygılarımla,

3. Merhabalar kıymetli dostlar,

Hissemiz yaşadığı hızlı çıkış sürecini düşüş süreci ile devam ettirmiştir. Trend çizgisine göre ve umarım ki düşüşünü bu hafta sonlandıracaktır.

Eplas'ta Melasis61 bahsetmiş. Gerçekten zaman çabuk geçiyor. 28 ay geçen bir olaydan "Satıldı" dışında hiçbir haber alamamamız şirketteki bilgi paylaşımının vehametini en açık hali ile göstermektedir.

KOMODOR 2017, boşver fiyatını, elbette birileri güzel fiyatlara getirecektir hisseyi. Hedefledikleri fiyatlara 3'ten kalkmışlar 5'ten kalkmışlar ne fark eder bizim için, biz orayı bekliyoruz. Bu konuda tek can sıkıcı nokta aramızdan birilerinin satmaya mecbur kalmasıdır. Dilerim hiçbir kıymetli dostum buna mecbur kalmaz ve hissenin getirilmek istediği noktaya kadar yola devam eder.

Canınızı dünya malına sıkmayın. Yaptığınız stresin vücudunuza vereceği zararı buradan kazanacağınız para yerine koyamaz. Gülün, eğlenin, sağlıcakla kalın. Ramazan-ı Şerifinizin hayırlara vesile olmasını; aileleriniz ile sizlere de sağlık ve sıhhat diliyorum. Tanrım huzurunuzu eksik etmesin.

Not: Grafik amatör çalışmadır, fikir edindirmek amaçtır. Gelecek haberlerle şiddetli şekilde yanılabilir. YİP'te ve işlem hacmi sığ bir hissede olduğumuz için teknik grafik muhtemelen çalışmayacaktır.

MZHLD - Teknik Analiz Çalışması

MZHLD180516.jpg

https://cdn.pbrd.co/images/HlrWBOz.png

4. Merhaba,

Değerli Tatarcık kardeşim, grafik çalışması için teşekkürler. Bu çalışma, zaman ve emek isteyen bir iş.

Çalışman, doğru görünüyor. Gözaltı pazarında ne kadar çalışır ayrı bir konu. Umarım çalışır.

Ayrıca, fiyatın seyrinin gelecek haberlere göre değişeceğini yazman da iyi olmuş. Zira, Doğuracak da, bir pırtlatmaya kaldı iş...

Önce, Kemal Zorlu'nun hisselerin zirvesindeyken ortaya çıkardığı şu mahkemeyi bir görelim. O zaman, hisse tekrar rahatlayacaktır.

Saygı ve selamlarımla,

5. Merhaba arkadaşlar, önce iyi akşamlar diliyorum.

Şirketi arayıp Berna hanımla telefon görüşmesi yaptım.Geçen günkü (11. 05. 2018) mahkeme kararının açılımını detayları ile anlattı. Şirkete ait Gayrimenkullere de herhangi bir hacz(Vakıf banka ipotekli olduğu için) işleminin zaten olmadığını ve şirkete ait ham madde, stok, hak menfaatlerinde ve araçların üzerindeki rehinelerin kaldırılarak düzeltildiğini bildirdi ve 30 Mayıs ta ki davanın Sn. Zorlu'nun şahsi davası olduğunu belirtti.

Şirkette 31 marttan sonra üretimde ve satışlarda çok büyük artışlar kaydedilmiş.

Sn. Melasis 'in bahsettiği 3.000.000 tl olan ihalenin feshi davası ilgili mahkeme masraflarının yamanlar vergi dairesinin tebliği sonunda karşılık ayrıldığından ve bunun yapılandırılmasın mümkün olup taksilendirerek ödenebileceğinden bahsetti ve 6 aylık bilanço da hissedilmeyeceğini söyledi. Bunun da finansal raporlarda

Vergi

Başlığında, ilgili rakamın detaylı açıklamasında mahkeme masrafları(giderleri) olarak belirtildiğini söyledi. Daha bir çok detayda varda çok uzun olacak.Velhasıl bilanço genel olarak bakıldığında çok güzel.

Vakıf bankla ilgili haberinde neden geciktiği ile ilgili ;TMSF ile protokolün imzalandıktan sonra uzun yıllar'a dayalı bir borç olduğu için bankayla karşılıklı görüşmelerin uzadığını ve anlaşmaya çok yaklaştıklarını, 30 nisanda da açıklama yapmayı ve 30 haziranda da göz altından çıkma başvurusu yapmayı planladıklarını ancak şu usulsüz haczin işleminin karmaşasından dolayı vakıfbank işi ötelendiğini söyledi.

Size ne anladıysam, anlatmaya çalıştım tarafsız olarak. Eğer burda kafanızdaki sorulara cevap bulamadıysanız lütfen şirketi arayıp bilgi edinebilirsiniz. Benim edindiğim bilgiler bunlar.

Daha önce ki ve bu mesajlarımda kimseye saygısızlık yada ukalalık etme gibi bir niyetim yoktu. Yanlış anlaşıldı isem affola. Sizden ricam burada gerçeğe aykırı olumlu yada olumsuz yorum yapmadan önce lütfen biraz araştıralım.(Şirketten her türlü almak bir telefon kadar yakın) Her iki olasılıkla birilerine zarar vereceğimizi unutmayalım. Yoksa bizimde eleştirdiğimiz insanlardan bir farkımız kalmaz.

Tekrardan iyi akşamlar diliyorum, hoşcakalın. SATGILARIMLA
    Son düzenleme : ruzgar; 17-05-2018 saat: 20:47.

Sayın rüzgar bilgilendirmen için çok teşekkürler. Allah razı olsun.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Teşekkürler Sn. Rüzgar

8. Sn. Batık ve Sn. Tatarcik rica ederim. Öğrendiğim bilgileri sizinle paylaşmak istedim. Bir nebze de faydam olursa mutluluk duyarım

Sayfa 137/500 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •