Sayfa 143/500 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Ölümsüz kemalll ağbi

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Teşekkürler Sn. Batık.

Nerde kaldı bu haberler? Hiçbir şey yoktu. Hisse 9 seviyelerinde iken beklenen sadece olumlu haberler vardı. Bu Kemal Bey'in borcu meselesi hisseleri 5'e getirdi. Çok saçma. Gerçekten çok saçma. Boş yere 9'dan 5'e düştü. 5'ten 9'a tekrar yükselişi hızlı olacaktır gelecek haberlerle lakin haber 9'da gelse 15 olacak hisse 5'te haber alacak 9 olacak.

Eyvallah Kemal Bey çok sağ ol. Yazık...

Hayatımızdan çaldığın yılları bir bir sorsunlar sana inşallah. Sorarlar Kemal Bey. Sorarlar...

Kemal bey,benden önce hakka kavuşursa mezarını hergün özenle sulayacağım.🤔😁

BAZILARI KENDİLERİNİ ÖLÜMSÜZ ZANNEDİYORRR.

Kadir gecemiz mübarek olsun

Syjkcgh

7. Şirketin Uyarılması 2018-06-12
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Borsamız
    tarafından, Payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Mazhar Zorlu Holding
    A.Ş. ve Egeplast Ege Plastik Tic. ve San. A.Ş.'nin, 24/04/2018 ve 11/05/2018 tarihli özel durum
    açıklamalarına konu hususlarda kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini eksik ve
    gecikmeli olarak yerine getirmeleri nedeniyle, Kotasyon Yönergesinin 23.
    Maddesinin 1/a bendi kapsamında uyarılmalarına ve bu uyarının Yönergenin 32.
    maddesinin 1/a bendi kapsamında ikinci uyarı olarak değerlendirilmesine karar verilmiştir.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Şirketin Uyarılması 2018-06-12
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Borsamız
    tarafından, Payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Mazhar Zorlu Holding
    A.Ş. ve Egeplast Ege Plastik Tic. ve San. A.Ş.'nin, 24/04/2018 ve 11/05/2018 tarihli özel durum
    açıklamalarına konu hususlarda kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini eksik ve
    gecikmeli olarak yerine getirmeleri nedeniyle, Kotasyon Yönergesinin 23.
    Maddesinin 1/a bendi kapsamında uyarılmalarına ve bu uyarının Yönergenin 32.
    maddesinin 1/a bendi kapsamında ikinci uyarı olarak değerlendirilmesine karar verilmiştir.
    Demek ki bizler bu forumlarda eksik ve gecikmeli olarak gönderilen özel durum açıklamalarını yorumlamaya çalışmışız.

Keşke bu uyarı metninde eksikliğin ne olduğu hakkında bilgi de verilseydi öğrenmiş olurduk.

Kotasyon yönergesini detaylı incelemek lazım. Bir takvim yılı içerisinde üçüncü uyarı da alınırsa nasıl bir akibet bizleri bekliyor acaba?

Şirket yönetiminin borsa ile bağlantılı tüm iş ve işlemler ile ilgili profesyonel bir destek alması gerektiği çok açık. Umarım bu konuda bir adım atılır ve üçüncü uyarıyı almak durumunda kalmayız.

Selamlar ve sevgilerle,

Sayfa 143/500 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •