Sayfa 165/500 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Şaka maka Kardeşim, seni kurtaracak kişi Kemal Bey. Alyağ da gözaltına gelmiş. Sende Alyağ da varmış Kardeş. Ne bahtsız adammışsın sen ya. Geçmiş olsun. Umarım Kemal Bey düzenlemeleri en yakın zamanda yapar açıklar da, bir hissede yüzün güler.

Saygı ve selamlarımla,
    Aynen ağbi.Hele şu son 10 günde yaptığım haltları bir bilsem Ömrümden ömür,paramdan para gitti...Dediğin gibi sayın Kemal Bey hazretleri bari yüzümü güldürsün....geçmişte yazmıştım, 4 yıl hamallığını yaptım. Sonra yapılan ihaleyi, mahkemeye verince,bu iş uzar deyip ve de bir zatı muhteremin sözünü dinleyerek satmıştım.sonra inat edip 3 katı yukarıdan bir daha almıştım...geçen yıl 9 lara gidince,moralim biraz düzelmişti...ama biliyorsun bu seferde haciz olayıyla hissesinin içine edilmesini sağladı...şu an 5 yıl geçmiş ve hala 1 kuruş kazanamamışım...sebeb olanlar utansın...inşallah diyecem,ama yine bir yamuk bekliyorum...Eee adın çıkacağına,canın çıksın demişler ama...anlayan kim...toz konduramıyorlar ,kemal ağbilerine...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Hiç bir beklentisi olmayan bazı hisseler bile ara sıra,% 20,40 bir ileri gider, gelir...bizim bu uyuzlar,bırak yukarı daha da nasıl düşerim derdindeler...

Eyyy Bay Kemal,ağbim.Borsa tarihinin en bahtsız ,en dürüst, en çok yatırımcısını düşünen,hiç yalan söylemeyen,yatırımcsıını kandırmayan,fırıldaklar çevirmeyen,forumlarda adamları olmayan,her fırsatta küçük yatırımcısına muz veren ağbim benim...

Bunda değil 4 işlem günü,her fırsatta son 4 saat mühlet verseler,yine ne yapar eder, arabanın tekerine taş koyar değil mi, Bay Kemal...

Adın çıkacağına,canın çıksın diye boşuna dememişler değil mi bay keMAL.

Hkvpybupbb

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Açıklamalar

**** TMSF, ŞİRKETİMİZ*İŞTİRAKİ OLAN GÜÇBİRLİĞİ HOLDİNG A.Ş.'YE GÖNDERDİĞİ 16.10.2018 TARİH VE 94075621-030-E.20144*SAYILI YAZISI İLE EGE DÜNYA TİCARET MERKEZİ TİCARİ VE İKTİSADİ BÜTÜNLÜĞÜ'NÜ*YAPILAN İHALE İLE SATIN ALAN LİVAMİNE YAPI SAN. VE TİC. A.Ş. (ESKİ ÜNVANI*LİVAMİNE MADENCİLİK ENERJİ SAN. VE TİC. AŞ)'NİN İHALE SÖZLEŞMESİ GEREĞİ*24.09.2018 TARİHİNE KADAR ALMAK ZORUNDA OLDUĞU İNŞAAT RUHSATINI ALAMADIĞINI*BİLDİRMİŞTİR.
    TMSF, BİLDİRİMİNDE 3 AY İÇERİSİNDE *YENİ BİR TEKLİFİN ORTAYA KONULMASINI İSTEMEKTEDİR.*BUNDAN SONRAKİ SÜREÇ*VE PROSEDÜR, İLGİLİ ŞİRKETLER TARAFINDAN TMSF NEZDİNDE TAKİP EDİLECEKTİR. BURADAKİ HEDEFİMİZ EGE DÜNYA TİCARET MERKEZİ PROJESİ İLE*BİRLİKTE PROJE ALANI VE BASMANE ÇEVRESİNİN TEKRAR CANLANDIRILMASIDIR. KONUYA*İLİŞKİN OLARAK GELİŞMELERE GÖRE BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR.
    23.10.2018 ÖDA 16
    *

8. Açıklamalar

Ege Dünya Ticaret Merkezi proje alanı ile ilgili son günlerde farklı ve* kaygan bir zemin oluşmuş bulunmaktadır. Bir*taraftan TMSF'nin 31.12.2018'e* kadar yeni bir teklif beklentisi tarafımıza iletilirken, diğer taraftan Livamine* Yapı*Şirketi'nin bu süreç içerisinde yanıltıcı beyanları*bulunmaktadır. Bu çerçevede haklarımızı sonuna kadar koruyacağımızı*özellikle*ifade etmek isteriz.**
    Saygılarımla****
    KEMAL ZORLU****
    YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MURAHHAS AZA*
    30.10.2018

Sayfa 165/500 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz