Special Days Image
Sayfa 169/499 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Şimdilik böyle...Biliyorsunuz hissemiz or..pu karı gibi.Gösterir ama vermez.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

MSF ile Güçbirliği Grup arasında yapılan Protokolün ilgili maddesinde; "Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ihalesinin feshedildiğinin yazılı olarak bildirilmesi halinde, Grubun 3 ay içerisinde ödeme teklifinde bulunacağı düzenlenmiştir.

TMSF tarafından, 26.09.2018 tarihinde protokolün ilgili maddesi gereği ödeme teklifinde bulunulması talebi iletilmiştir. Tarafımızdan idareye cevaben, sözleşme hükmüne atıf yapılarak ihalenin fesih edildiği bildiriminde bulunulmadan ödeme teklifi istenemeyeceği hatırlatılmıştır.

Bugüne kadar TMSF tarafından " Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal edildiğine/ fesih edildiğine dair tarafımıza bir tebligat yapılmamıştır.
    04.01.2019
    ÖDA: 2019/01

3. bızde geregını yaptık demıştık..acıklama ıste boyle gelır.ama her gecen gun arap sacı oluyor.

4. *MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)
    04.01.2019, 16:56:05

***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    23.10.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

**** TMSF ile Güçbirliği Grup arasında*yapılan Protokolün ilgili maddesinde "Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve*İktisadi Bütünlüğü" ihalesinin feshedildiğinin yazılı olarak bildirilmesi*halinde, Grubun 3 ay içerisinde ödeme teklifinde bulunacağı düzenlenmiştir.
    TMSF tarafından, 26.09.2018*tarihinde protokolün ilgili maddesi gereği ödeme teklifinde bulunulması talebi iletilmiştir.*Tarafımızdan idareye cevaben, sözleşme hükmüne atıf yapılarak ihalenin fesih*edildiği bildiriminde bulunulmadan ödeme teklifi istenemeyeceği*hatırlatılmıştır.
    Bugüne kadar TMSF tarafından "*Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal*edildiğine/ fesih edildiğine dair tarafımıza bir tebligat yapılmamıştır.
    04.01.2019

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/728640

5. Demek ki 26.09.2018 tarihinde TMSF tarafından ödeme teklifi talebi iletilmiş. Projeni sun denilmemiş.

Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    MSF ile Güçbirliği Grup arasında yapılan Protokolün ilgili maddesinde; "Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ihalesinin feshedildiğinin yazılı olarak bildirilmesi halinde, Grubun 3 ay içerisinde ödeme teklifinde bulunacağı düzenlenmiştir.

TMSF tarafından, 26.09.2018 tarihinde protokolün ilgili maddesi gereği ödeme teklifinde bulunulması talebi iletilmiştir. Tarafımızdan idareye cevaben, sözleşme hükmüne atıf yapılarak ihalenin fesih edildiği bildiriminde bulunulmadan ödeme teklifi istenemeyeceği hatırlatılmıştır.

Bugüne kadar TMSF tarafından " Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal edildiğine/ fesih edildiğine dair tarafımıza bir tebligat yapılmamıştır.
    04.01.2019

kemal yaptı yine yapacağını.3 aydır aklı gö...de miymiş.BU açıklmayı yapmak için 3 ay beklenir mi?Kemal ,kemal adın çıkmış 90 a,,eee boşuna da çıkmamış...yatırımcı düşmanı seni....

Eyyy pinti kemal,daha hisseleri toparlayamadın mı,nereye götürecen bu paraları...elinde cebine gitmiyor,akrep mı var.Tayfanda senin gibi züğürt mü..

Kvogphph

Sayfa 169/499 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •