Sayfa 2/499 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3991 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Verecen madem adam gibi ver...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ne oldu böyle tabanladık yavv adam gibi dik dur

3. Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Mazhar da birileri resmen altına yaptı.Tutamadı galiba....

Öyle bir altına yapma ki; Koskoca Holding özel durum açıklaması yapmak zorunda kaldı....

4. Bir diğeri de 2.928 e 214.000 lot alış yazmış.Bir daha birileri altına yaparsa üstüme gelsin, yarabbi şükür demek için galiba.

Ancak ne yapsanız booşşşşş.

5. Sn cefaks Mzhld kapanış görüntüsünü kademeleri görebilirmiyiz

6. Herhalde birisi sıkıştı. Satmak zorunda kaldı. Zaten bu yüzden çıkarmıyorlar. Düşen olursa böyle alttan alttan toplayalım diye.. Ne zamana kadar böyle kalacaksın. Göreceğiz. Herkes biliyor ki mızrak çuvala sığmıyor..

7.  Alıntı Originally Posted by türev Yazıyı Oku
    Herhalde birisi sıkıştı. Satmak zorunda kaldı. Zaten bu yüzden çıkarmıyorlar. Düşen olursa böyle alttan alttan toplayalım diye.. Ne zamana kadar böyle kalacaksın. Göreceğiz. Herkes biliyor ki mızrak çuvala sığmıyor..
    Sayın türev! Spektir o spektir. Sıkışan küçük bir yatırımcı tabana kadar tek kalemde 10.000 lot vermez.Üstelik küsüratsız.

Bunun bir amacı var( Teknikle ilgili olabilir.). Önümüzde ki günlerde göreceğiz.

Ocak 2016 yükselişinden önce de 0.90 a değdirmişti...

8. Sayın ercanbay üstad ! Yeni sayfamıza teşriflerinizi bekliyoruz.Yokluğunuz da Mazhar'ın tekniğine bir kendini bilmez bütün yatırımcıların önünde resmen tecavüz etti.

Selamlar,saygılar...

Sayfa 2/499 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •