Sayfa 211/500 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    ı

FOX 'ta yayınlanan açık oturumdan bir reklam
    Selamlar,

Ulusal kanallara reklam verdiğimize göre;
    aynı mantıkla düşünürsek borsada ulusal pazara geçmemize de az kalmıştır diye düşünüyorum.

2. oyak ve halk,mayıs ayı alım bırıncısı.100.000 den fazla hısseyı almışlar.tebrık etmek lazım..

3. Kültürpark ile eski semt garajının bulunduğu ve Basmane Çukuru olarak anılan alan bir bütündür. Basmane Çukuru’nda yüksek yoğunluklu yapılaşmaya olanak sağlayan mevcut imar planı kararları, Kültürpark üzerinde büyük bir baskı oluşturmaktadır. Bu çerçevede, Basmane Çukuru olarak anılan alanın, yeniden kamusal bir alan olarak düzenlenmesine dönük imar planı hazırlanmalıdır.
    Basmane Çukuru için, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Güçbirliği Holding ve Folkart, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TMSF arasında imzalanan sözleşme ve protokoller, kamuoyuna açıklanmalıdır.

X yüz mi

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. kemal Zorlu nun acıkmalarından sonra kımseden ses seda yok.nerde sıvıl toplum kuruluşları göl yapanlar,
    park yapanlar.fuara katanlar.. Aslan pençesini gostermesı yettı. Kemal Bey dedı kı alın sıze benden kucak dolusu gül ama sapından tutmayın dıkenı batar .gelin ne yapmamızı ıstıyorsanız onu yapalım ama bıze karşı yukumluluklerını yerıne getırın.yıllardır ben dusunuyordum,şimdi siz dusunun...
    super bır röportaj...sonuç...VURDU VE GOL OLDU)

Sayfa 211/500 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •