Sayfa 215/499 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. üç kez aradım denetçi ile toplantıda dedi üç defada berna hanım dönüş sağlayacak dedi görüşemedik ama yılmak yok görüşeceğiz...

2. mzhol un eplasın altında işlem gördüğü sayılı gündür 3 güne kalmaz mzhol eplasın üstüne çıkar varsa iddaya giren bir yemeğine....

3.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    mzhol un eplasın altında işlem gördüğü sayılı gündür 3 güne kalmaz mzhol eplasın üstüne çıkar varsa iddaya giren bir yemeğine....
    Merhaba Mete Kardeşim,

Senelerdir bu muhabbet vardır da, artık yapmamaya özen gösteriyoruz. Senelerdir öğrendiğimiz şeylerden biri de, bunun yatırımcıyı yanıltacağı ve tahtayla oynayan kişilerin de bu tür söylemleri kullandığı.

O yükseltmeler, alçaltmalar ve makaslar, arbitraj yapmaya çalışanları yemek için. Zamanlı ve yeterli haberler geldiğinde, el ele giderler. Dikkatli olmak lazım. Lot değişimleri iyi bilir ve takip ederler. Yükseleni satıp, diğerini almak isteyenleri devamlı zarar ettirirler.

Benim fikrim. İyi olur. Bekleyelim görelim.

Saygı ve selamlarımla,

Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    mzhol un eplasın altında işlem gördüğü sayılı gündür 3 güne kalmaz mzhol eplasın üstüne çıkar varsa iddaya giren bir yemeğine....
    mete abim, ben giriyorum iddiasına artı bir 70'lik rakı ilave ediyorum. zamda geldi malum içemiyoruz artık senden gelene hayır diyemeyeceğim. saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba Mete Kardeşim,

Senelerdir bu muhabbet vardır da, artık yapmamaya özen gösteriyoruz. Senelerdir öğrendiğimiz şeylerden biri de, bunun yatırımcıyı yanıltacağı ve tahtayla oynayan kişilerin de bu tür söylemleri kullandığı.

O yükseltmeler, alçaltmalar ve makaslar, arbitraj yapmaya çalışanları yemek için. Zamanlı ve yeterli haberler geldiğinde, el ele giderler. Dikkatli olmak lazım. Lot değişimleri iyi bilir ve takip ederler. Yükseleni satıp, diğerini almak isteyenleri devamlı zarar ettirirler.

Benim fikrim. İyi olur. Bekleyelim görelim.

Saygı ve selamlarımla,
    saygıdeğer ercanbay abim bizimki hisseye heyecan katmak dediklerinde sonuna kadar haklı olabilirsin...saygılar.....

6.  Alıntı Originally Posted by mippek Yazıyı Oku
    mete abim, ben giriyorum iddiasına artı bir 70'lik rakı ilave ediyorum. zamda geldi malum içemiyoruz artık senden gelene hayır diyemeyeceğim. saygılar
    mippek kardeşim restini görüp 70 liğide kabul ediyorum yemek kordon da ona göre salı kapanışa kadar herhangi bir saate mzhol eplası geçmiş olursa kazanır şayet altında kalırsa salı seans bitimine kadar kaybederim ..saygılar.....

7.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    mippek kardeşim restini görüp 70 liğide kabul ediyorum yemek kordon da ona göre salı kapanışa kadar herhangi bir saate mzhol eplası geçmiş olursa kazanır şayet altında kalırsa salı seans bitimine kadar kaybederim ..saygılar.....
    Bu iddiada Sn metebaloglu’nu daha avantajlı görüyorum. Zira eplas tahtasında baskılayan birileri var sanırım.
    İzleyip göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    tamamdır metebaloglu anlaştık.

Sayfa 215/499 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •