Sayfa 216/500 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu iddiada Sn metebaloglu’nu daha avantajlı görüyorum. Zira eplas tahtasında baskılayan birileri var sanırım.
    İzleyip göreceğiz.
    sayın EGEDUK, tamamen hislerimle hareket ediyorum )

2. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by mippek Yazıyı Oku
    sayın EGEDUK, tamamen hislerimle hareket ediyorum )
    Bugün ilk seansta bile iddia sonuçlanabilir. Hiç belli olmaz. Ben de yancı olarak gelirim masanıza.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bugün ilk seansta bile iddia sonuçlanabilir. Hiç belli olmaz. Ben de yancı olarak gelirim masanıza.
    yancı ne demek sayın egedük olsa olsa masanın onur konuğu olursunuz saygılar......

4.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    yancı ne demek sayın egedük olsa olsa masanın onur konuğu olursunuz saygılar......
    Saygılar benden.

5. berna hanım merhaba dün 3 kez aradım denetçi ile toplantınız olduğu döneceğiniz söylendi ama bir dönüş olmadı bugün aradığımda izinli olduğunuz ve mail atarsanız daha kolay geri dönüş sağlayacağınız söylendi.bu arada 4 yılı aşkın bir zamandır mzhol yatırımcısıyım yatırımcısını bu kadar habersiz bırakan ve duyarsız bir yönetim görmedim.soracağım sorulara net cevap verilmesini rica ediyorum. 1-çukur ile ilgili teklif ne zaman verilecek son gün beklenecekmi ? 2-belediyeye tazminat davası açıldımı? 3-vakıfbank borcu ile ilgili son durum ne? 4-hisseler çıkış ivmesinde iken(kemal zorlu) şahsi borcu ile ilgili haciz kararı aldıran şirkete dava açıldımı? 5-gözaltından çıkış ile ilgili süreç başlatıldımı? şimdilik yukarıda sorduğum sorular ile ilgili bilgilendirme yapmanızı rica ediyor ve kolaylıklar diliyorum.....
    böyle bir mesaj attım dokuz dakika da geri dönüş sağlandı tebrik etmek düşer bence berna hanımı

6. Mete bey, Yakin izleme pazarinda olup da yatirimci iliskileri birimi olan telefon ve mail ile yatirimcisina es zamanli bilgi veren 2. Bir sirket ben tanimiyorum.
    Dolayisiyla elestirinizi dogru bulmuyorum.
    Evet ayni zamanda muhasebe is sureclerini yonetiyorum, tam tasdik, bagimsiz denetim ve tum incelemeler. Bir masa basinda yatirimci telefonunu yanitlamak disinda gorev tanimimda onlarca madde var.
    Mailinize pztesi gunu sirkete geldigimde yanit verecegim, cunku sorularinizin bir kismini yonetim kuruluma ve hukuk mudurume sorarak (ozellikle cukur, belediye, basmane sureci ne holding isleri tarafindan yurutulmekte, ne de envanterimde bilgi yer almakta cunku bu sorularin yaniti gucbirligi holdingte) istirakimle ilgili en son gelismeleri almanin akabinde yanitlamak durumundayim, ayrica hukuk tarafindan takip edilen surecler sadece kapta gelismeler kapsaminda yayinlanabilir, yatirimciya mail yoluyla yanit verilebilecek bir husus degildir.

Saygilar

7. biraz sitem dolu olsada cevap verilmesi güzel pazartesi soruları yanıtlayabildiği kadarı cevaplandıracağını söylemiş geleni aynı şekilde ileteceğim bilginize.....

Eline,klavyene, yüreğine sağlık kardeşim.Allah razı olsun.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 216/500 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •