Sayfa 223/499 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. evet ağustos un biri oldu kaldı 15 gün bekliyoruz ben şahsım adına hareketlenmeler yaşayacağımız günlere geldik kanısı taşıyorum bunuda bekleyip göreceğiz herkesin sabırla bekleyip sonuca ulaşmasını temenni ediyorum ağustos ayı ile birlikte ivme kazanması temennisiyle saygılar.....

2. işlem hacmi kayde değer bence birazdan olağan dışı fiyat miktat hareketleri ile ilgili ihtar gelir.....

Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    işlem hacmi kayde değer bence birazdan olağan dışı fiyat miktat hareketleri ile ilgili ihtar gelir.....
    sindire sindire gerçek değerini bulacak abi. 2. çeyreklerde bir çıksın bakalım.

Valla ister sindire,sindire,ister sindirmeden,hedef fiyatımıza gelsin de..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. arkadaşlar herkes masada,
    tmsf-beledıye-gucbırlıgı- cıkan sonucu hepsı tayın etmek zorunda.
    tek başına alınacak bır karar yok.
    dusunecek olan once beledıye...
    beledıye buraya bırsey yaptırmam derse yukumluluklerını yerıne getırecek.konu okadar basıt...
    bence en rahat olan bızım sırketımız.tmsf ıle hersey yolunda.adamlar herseyı bızım ıstedıgımız
    gıbı duzenlıyorlar.
    artık sure ıle ılgılı beklentımızın yanında bu masadan cıkan sonuç buranın ne olacagını tayın edecek.

6.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    arkadaşlar herkes masada,
    tmsf-beledıye-gucbırlıgı- cıkan sonucu hepsı tayın etmek zorunda.
    tek başına alınacak bır karar yok.
    dusunecek olan once beledıye...
    beledıye buraya bırsey yaptırmam derse yukumluluklerını yerıne getırecek.konu okadar basıt...
    bence en rahat olan bızım sırketımız.tmsf ıle hersey yolunda.adamlar herseyı bızım ıstedıgımız
    gıbı duzenlıyorlar.
    artık sure ıle ılgılı beklentımızın yanında bu masadan cıkan sonuç buranın ne olacagını tayın edecek.
    Herkes masada ama bir tek Kemal Beyamca masada yok galiba.

7.  Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Herkes masada ama bir tek Kemal Beyamca masada yok galiba.
    kemal abi masaya gelmezse çok şey kaybedeceğini bilir bilmesi lazım bilmelide........

8.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    kemal abi masaya gelmezse çok şey kaybedeceğini bilir bilmesi lazım bilmelide........
    Gelin kız gibi nazlanmasına ne demeli.

Sayfa 223/499 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •