Sayfa 225/499 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. herkes geyık falan der şimdi.
    olsun yınede yazayım dedım.
    2 gün önce rüyamda bu cukurun çok guzel inşaatlarla doldugunu gordum.
    mukemmel bır seydı.inşallah bu sekıl de sonuçlanır.

2.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    herkes geyık falan der şimdi.
    olsun yınede yazayım dedım.
    2 gün önce rüyamda bu cukurun çok guzel inşaatlarla doldugunu gordum.
    mukemmel bır seydı.inşallah bu sekıl de sonuçlanır.
    hadi hayırlara vesile olsun inşallah ceycey hayır olsun inşallah.....

3. borsa gundemden alıntıdır....

Mazhar Zorlu Holding özellikle 8 Mayıs 2019’dan bu yana rutinin dışında bir hareketlilik sergiliyor. Hisse, bu tarihte yükselen bir ivme sergilerken aynı zamanda gün içi yüksek fiyat marjları de sergiledi. Şirketle ilgili önemli gelişme ise Ege Dünya Ticaret Merkezi ile ilgili bulunuyor. TMSF tarafından firmanın İştiraki olan Güçbirliği Holding’in iştiraki konumundaki Güç Yapı’ya gönderilen 10 Mayıs 2019 tarihli yazıda, Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ihalesinin iptal edildiği belirtildi. Yazıda ihaleyle devredilen taşınmazların eski hale getirildiği ve üç ay içinde ödeme planı sunulması gerektiği bildirildi. Söz konusu kararın akabinde yaşanan hareketlilikle birlikte hissede boşluklar bırakacak şekilde sert iniş ve çıkışlar gözlendi. Halihazırda Yakın İzleme Pazarında bulunan firmanın mali yapısındaki belirsizlik ve risk unsuru devam ediyor. Son yıllarda oluşan kârlılığın etkisiyle birikmiş geçmiş yıl zararı azalıyor. Her ne kadar son bilançosuna göre geçmiş yıl zarar toplamı 69 milyon TL seviyesinde olsa da azalma eğilimi devam ediyor. Özsermayesi ise ekside olmakla birlikte güçlenme eğilimini sürdürmekte. Mali yapıdaki olumlu sinyaller hisseye yansıyor. Son iki yılda dalgalı seyre rağmen fiyattın yukarı yöndeki kararlılığı da bunun göstergesi olarak değerlendirilebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    ak yatırım boş geçmiyor.....

Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    ak yatırım boş geçmiyor.....
    Alan tanıdık mı acaba
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 225/499 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •