Sayfa 230/499 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    bılmıyorum yanlış veya dogru ama dıkkatımı ceken bırsey,
    spek ve yandaşları kendı cevıreceklerı oyunun içine gıren oldumu biranda hısseyı allak bullak etmek için ugrasıyorlar.
    gerı gelme sebebeı de bu.yapsınlar bakalım...
    Allak bullak edeyim derken,hisseye yine yeni yatırımcı gelebilir. yani oyun hep uzar gider. O yüzden yukarı, sürmesi lazım..
    Bakın 1 hafta önce dardanel 0.95 kuruştu...1 haftada %60 prim yaptı...bu fiyattan o hisseye kolay kolay kimse bulaşmaz, her an geri gelebilir diye...speği rahat yani...bizim uyuz eşşeğin, çok öğreneceği var,,,ya da çok öğreteceği var...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Birkaç arkadaşa tavsiye ettim,birisi yüklü miktarda 1,2 aydan beri topladı.Acelesi de yok,spek ,efendi düşünsün artık...halbuki çekseydi 7 lere daha az toplardı...spek kendi kaybediyor...hem zamandan,hem lot sayısından...tabiki bunlar, hisse yükselecek üzerine olan varsayım üzerine olan düşünceler...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Allak bullak edeyim derken,hisseye yine yeni yatırımcı gelebilir. yani oyun hep uzar gider. O yüzden yukarı, sürmesi lazım..
    Bakın 1 hafta önce dardanel 0.95 kuruştu...1 haftada %60 prim yaptı...bu fiyattan o hisseye kolay kolay kimse bulaşmaz, her an geri gelebilir diye...speği rahat yani...bizim uyuz eşşeğin, çok öğreneceği var,,,ya da çok öğreteceği var...
    yenı yatırımcının gelmesı için bır sebebler olması lazım.her yerde her forumda sakın bulaşmayın yorumları yapılırken,
    koskoca firma tmsf bize 3 ay sure verdı dıye yayınlamasını bılır.
    ama sureç devam edıyor mu ne durumda oldugunu gosteren hıc bır yayın yok.
    degerli spk,bu durumu sorgulamıyor bile.
    sabredenın mutlaka kazanacağı bır hısse kımsenın suphesı yok.ama bunun yanında yanlışlar çok fazla ve en kotusu sorgulayan kımse yok...

4. çok guzel...alanlar kendılerınden olmadı ver gelsın asagı...

Kendilerinden olmadığını nereden biliyorsun?

6. KAP:

Duruşma, Ek Bilirkişi Raporu alınması için 27.11.2019 tarihine ertelenmiştir.

18.09.2019

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kendilerinden olmadığını nereden biliyorsun?
    kesın oyle,
    usten alırsan sen alta cekerım ben mantıgı,

8.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    kesın oyle,
    usten alırsan sen alta cekerım ben mantıgı,
    Alta çekmezse hatrımız kalır. Evet alacağız. Her fırsatta alacağız. İcracı şirketten tazminat bile alınacak. Bu da bir gelir kalemi olacak. Niye almayalım? O aşağı çeken arkadaştan ricamız, lütfen devam etsin.

Sayfa 230/499 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •