Sayfa 24/500 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Eplas sayfasındaki
    Müjdeli haberi okuyun

ALLAH devamını getirsin

2. haberler yayılmaya başladı

hayırlı uğurlu olsun, bekleyen herkes kazansın dileklerimle

http://www.gazetemanset.com/hurriyetizmirege-gazetesi

http://www.egedesonsoz.com/haber/bas...anlasti/957040
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    Ek 4619 güzel gunler
    MZHLD daha hareketine başlamadı bile.
    Beklemeye devam.

4. Hayırlı olsun. 15 yılda bir kere gülmek bizim de hakkımızdı. Kemal Zorlu'ya yüklensek de zaman zaman, şirketin arkasında durdu. Bu günleri yaşayıp bu şekilde çıkabilecek çok bir insan yoktur zannımca. İyi bir yönetim süreci izledik. Sürecin uzaması Kemal Bey'den çok prosedür ve mahkemeler sebebiyle idi sanırım. Yaşlandık bu arada, 15 yıl ne demek.. İşin güzel tarafı hisse yüksel - düş yapmayacak bir hisse. Hak ettiği fiyat 10 ise oraya çıkacak ve orada kalacaktır diye düşünüyorum. Bu hissede 15 yıldır bekleyen insan hisseyi düşürmez. Zaten düşmesinin de bir sebebi olmayacaktır. Yıldızlara çıkacağız yeniden ve orada kalacağız. Umarım bir an önce yakın izlemeden de çıkarız. Yemeğin üzerine tatlı olur o da bizlere.
    Hepinize hayırlı Ramazanlar dilerim. Bekleyip göreceğiz. Kaçınılmaz bir son bekliyor hisseyi. Hem de masallardaki sonlardan.

Yatırım tavsiyesi değildir. Bilgi içermez. Düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilmesi gerekir.

5. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Borçlar konusunda TMSF ile ne şekilde anlaşma sağlandı acaba.
    Çok güzel haberler gelmeye başladı.
    Beklentim o ki çok yakın bir zamanda Vakıfbank anlaşma haberi de gelecektir.
    Hep söyledim bu hisselerin her bir lotu çok kıymetlidir.
    Emektar yatırımcıların gözü aydın.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkese selamlar. ..Toplantı yapıldı herzamanki gibi klasik konuşmalar. ..belirsizlik devam ediyor. ..

Fabrikada işler çok iyi
    Güçbirliği Holding güçyapı kısmının 2. Vergi yapılandırması taksidi ödenmiş. ..

Gaziemir artık bizim değil. ..

Vakıfbankla anlaşma TMSF sonucuna bağlı

Güçlenen bir eplas var

Hakkımızda hayırlısı beklemekten başka çare yok. ..

Kimse moralini bozmasın sıkalım dişimizi bekleyelim. ...

Lütfen benim yazıma istinaden alım satım yapmayın kimsenin vebalini almak istemem. ..Yatırım tavsiyesi değildir. ..

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Altayfrt,

Genel kurul ile ilgili yazınızda Vakıfbankla anlaşma TMSF sonucuna bağlı diye yazmıştınız.
    TMSF ile anlaşma sağlandığına göre, Vakıfbank anlaşması da eli kulağındadır.
    Vakıfbank anlaşmasından sonra varlıkların yeniden değerlemesi ile birlikte her iki hissede de Özkaynaklar artıya geçecek ve önümüzdeki yıllarda temettü dağıtabilir hale gelecek. Geçmiş yıl zararlarına rağmen yeniden değerleme ile birlikte Özkaynaklar artıya geçecek. Özkaynakların bilançoda eksi gözükme hali ortadan kalkacak.
    Vakıfbank genel müdürünün yakın zamanda değişmiş olması avantajımıza olacağını düşünüyorum. Bizim gruba kolaylık sağlayarak tahsilatlarını yapmak suretiyle bu dosyayı kapatmak isteyeceklerini düşünüyorum.
    TMSF ve Vakıfbank da hallolduktan sonra yakın izleme pazarından çıkış sürecinin de gündeme geleceğini düşünüyorum.
    Yani bu TMSF anlaşma haberi zincirleme birçok olumlu gelişmeyi tetikleyecektir.
    Aslında basmane çukuru ihalesini Folkartın
    Alması ile birlikte ok yaydan çıkmıştı.
    Yolumuz daha çok uzun. Çok sağlam sinirlere sahip olmak çok önemli.
    Herbir lotu çok değerli olan hisselerimize sahip çıkmanın önemli olduğu kanaatindeyim. Yıllarca bu hissenin cefasını çekerken hep bu günleri bekledik.
    O yıllarda bu hissenin yüzüne bakmayanlara ucuza mal kaptıracak değilim.
    Emektar yatırımcıların sakin olmaları gerektiğini düşünüyorum.
    Herkese hayırlı kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sn Altayfrt,

Genel kurul ile ilgili yazınızda Vakıfbankla anlaşma TMSF sonucuna bağlı diye yazmıştınız.
    TMSF ile anlaşma sağlandığına göre, Vakıfbank anlaşması da eli kulağındadır.
    Vakıfbank anlaşmasından sonra varlıkların yeniden değerlemesi ile birlikte her iki hissede de Özkaynaklar artıya geçecek ve önümüzdeki yıllarda temettü dağıtabilir hale gelecek. Geçmiş yıl zararlarına rağmen yeniden değerleme ile birlikte Özkaynaklar artıya geçecek. Özkaynakların bilançoda eksi gözükme hali ortadan kalkacak.
    Vakıfbank genel müdürünün yakın zamanda değişmiş olması avantajımıza olacağını düşünüyorum. Bizim gruba kolaylık sağlayarak tahsilatlarını yapmak suretiyle bu dosyayı kapatmak isteyeceklerini düşünüyorum.
    TMSF ve Vakıfbank da hallolduktan sonra yakın izleme pazarından çıkış sürecinin de gündeme geleceğini düşünüyorum.
    Yani bu TMSF anlaşma haberi zincirleme birçok olumlu gelişmeyi tetikleyecektir.
    Aslında basmane çukuru ihalesini Folkartın
    Alması ile birlikte ok yaydan çıkmıştı.
    Yolumuz daha çok uzun. Çok sağlam sinirlere sahip olmak çok önemli.
    Herbir lotu çok değerli olan hisselerimize sahip çıkmanın önemli olduğu kanaatindeyim. Yıllarca bu hissenin cefasını çekerken hep bu günleri bekledik.
    O yıllarda bu hissenin yüzüne bakmayanlara ucuza mal kaptıracak değilim.
    Emektar yatırımcıların sakin olmaları gerektiğini düşünüyorum.
    Herkese hayırlı kazançlar.
    Yazdıklarının hepsine harfiyen katılıyorum. ..aynen beklenti o yönde..

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bir de şunu unutmayalım.
    Bu haberleri ve grubun potansiyelini sen ben ve bizim oğlan biliyor.
    Hisseler daha henüz büyük yatırımcıların ve fonların radarına girmedi.
    Bir de MZHLD nin % 39 u borsada işlem görüyor. Sadece ve sadece 4.239.598 lot var işlem gören.
    Bu yüzden her bir lot dahi çok değerlidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 24/500 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •