Sayfa 244/500 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar Yazıyı Oku
    Arkadaşım, icralık olalı yıllar oldu. Yakın tarihte başka borç alması mümkün değil. Onun için yıllar önce alınan tüm borçlar aynı dosyada olur. LÜTFEN
    Sayın Rüzgar, ruzgar gibi yazmışın ama iyi okumamışın ben sayın cey cey e cevap verdim ve seninle aynı fikirdeyim.

2.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Sayın Rüzgar, ruzgar gibi yazmışın ama iyi okumamışın ben sayın cey cey e cevap verdim ve seninle aynı fikirdeyim.

Kvıvıhınıbıgıf

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Üç haneli seviyelere yolculuk başlamıştır. Herkese Hayırlı olsun

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üç haneli seviyelere yolculuk başlamıştır. Herkese Hayırlı olsun
    yok artık 100 gibi üç hane heyecan yaptırdınız....

Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    Arkana yaslan bekle Mete Bey, kış bizim için soğuk geçmeyecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    Üç hane tabi ne sandınız. 10 50 gibi rakamlar göreceksiniz hava civa kalacak.

8.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    Merhaba,

Değerli Kardeşim, biraz zaman alır tabi. Çok eskilerin beklentisi bu da, çok kısa zamanda olur demek, yanıltıcı olur.

Şimdiye kadar, her iki hisse de kısa bir alım fırsatı vermiş olsa da, bundan sonraki alım fırsatlarında "Trade fırsatı" vereceğini düşünmüyorum.
    Bildiğiniz üzere, senelerdir hisseleri %20-30 fiyatlandırıp, daha sonra çözülmeye bırakarak, alttan almaya çalışırlardı. Geçtiğimiz hafta ben bu kadar hacim beklemiyordum. Sonra düşündüm, bazı yatırımcı arkadaşların "hadi buradan satayım, aşağıdan alırım" düşüncesi ile satmış olabileceklerini varsaydım.

Borsa tuhaf bir yerdir. Daha önceleri sattığım hiçbir hisseyi sattığım fiyatın yukarısında almadım ama, göreceksiniz bu geçtiğimiz hafta satan arkadaşların bir kısmı daha yüksek fiyatla aramıza dönecekler. Tabi, hisseleri hareket ettiren, yada tahta sahibi diyebileceğimiz kişilerin de aynı hataya düşmeyeceğini varsayarak.

Ben alım fırsatı vererek, ama sat-al fırsatı vermeden gitmesini arzu ediyorum. Tabi gelişmelere ve haberlere bağlı olarak.

Saygı ve selamlarımla, iyi bir hafta sonu diliyorum.

Sayfa 244/500 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •