Sayfa 264/499 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Hepimize hayırlı uğurlu olsun inşallah.
    Artık güzel günler başladı. Çok büyük bir yükten kurtuldu şirketler.
    Bundan sonra yönetimdekiler şirketin hakkını vermeleri için çalışmalı ve yatırımcıları ile haber akışını samimi tutmalıdırlar.

2. Nerden satsak acaba yardımcı olacak biri varmı?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sabrederek, güvenerek, hak yemeyerek, inanarak, sabırla bekleyen herkesi ve öncelikle Kemal Zorlu yu tebrik ederim. Herkesin hesabını iyi yaparak daha yolun başında olduğumuzu görmesini diler ellerindekinin kıymetini bilmesini isterim. Sevgiler

4. Biraz ağır kalıyoruz. İyi bir atak yapmamız lazım.

5. Yüzde 17 gerisinde kaldık. Marj gittikçe açılmasa iyi olur.

6. Bu seviyelerden vermeye razı olanların mallarını sabırla ve fiyatı yükseltmeden topluyorlar.
    Az toplamışlar çok toplamışlar fark etmiyor.
    Hisselerin el değiştirmesi iyidir. Hisselerin kıymet bilenlerde toplanmasını önemsiyorum.
    Bu sayede ilerleyen zamanda haber akışına bağlı olarak hisse alma talebinde bulunanlar hisse alabilmek için daha yüksek fiyatlar vermeye razı olacak.
    Selamlar

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu seviyelerden vermeye razı olanların mallarını sabırla ve fiyatı yükseltmeden topluyorlar.
    Az toplamışlar çok toplamışlar fark etmiyor.
    Hisselerin el değiştirmesi iyidir. Hisselerin kıymet bilenlerde toplanmasını önemsiyorum.
    Bu sayede ilerleyen zamanda haber akışına bağlı olarak hisse alma talebinde bulunanlar hisse alabilmek için daha yüksek fiyatlar vermeye razı olacak.
    Selamlar
    Aynen öyle, ağırlıkları atmak lazım. Kapanış hacimleri sevindirici.

8. Kısa vadeci arkadaşlar elindekilerini çıkarıyor, birileri de topluyor. Bu kısa vadeciler aradan çıkınca hissenin atağa kalkıp Eplas'a yetişmesini bekliyorum

Sayfa 264/499 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •