Sayfa 265/499 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. İkiside bizim kağıtlarımız, unutulmamalıdır ki mazhar ın sermayesi çok düşük yani piyasadaki kagıt sayısı çok düşük, eplasın piyasa degerinin yarısı mazhara ait ve ayrıca bir çok direk ortaklığı var, şuan ki fark birisinin sürekli satış yaparak fiyatı baskılamasından kaynaklanıyor ama güzel tarafı o kadar çok güven tazelemişiz ki o sattıkça alan çıkıyor ve eplasin 2 katı hacimle sağlam adımlarla ilerliyor.

2. Eplas önden gitmesi beni rahatlatiyor. Nereden satmaliyim diye soran bazı arkadaşlar vardı. Eplas önden gittiği müddetçe izlemek güzel. Eninde sonunda gidecektir. O yüzden eplas ucsun diye bakıyorum ben hep.

3. Eplas 18.34 inşallah tavan olur birazdan. Mzhld çok güzel işlem yapıyor. Akşama 16 geçer diye düşünüyorum. Bilancoya kadar sabretmeye bu yükselişe devam inşallah.

4. Bu arada bu kadar kısa sürede bu kadar yükselmiş bir hissede satışların olması çok normal. Ama önemli olan; 15 li fiyatlarda bile binlerce koyun çok temiz alınmasıdır. Ona göre hedef fiyatınızi belirleyin. Buralardan alanlar kaç liraya satmak ister acaba?

5. 16.44 hayırlı olsun. Galiba işlem hacmi rekor kırdı. Haftaya devam eder inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    16.44 hayırlı olsun. Galiba işlem hacmi rekor kırdı. Haftaya devam eder inşallah.
    İşlem hacmi 600.000'lerde. Bilen alıyor, bilmeyen satıyor. Ytd

7. Aralık başında bir arkadasima al demiştim. 5 kusirden aldı. Ben uzun süredir bekliyorum birkaç haber gelirse ucar yoksa çok bekleriz dedim. 2 gün sonra haber geldi. Arkadaşım sattı mesela çünkü 1 ayda parasını 2.5 katı oldu. O yüzden satmaları normal sayın Çilekeş.
    Hisse muazzam prim yaptı. Uzun zamandır beklemeyenler için normal. Ama hedefler büyük. Herkes kısmetini umudunu beklediğini kazanır inşallah.

8. Yükseliş trendinin devam ettiği, güzel bir hafta dilerim.

Sayfa 265/499 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •