Sayfa 271/500 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    9863 lot oldu alıcı. Alislar artarda 20.000 kere yaklaşırsa akşama taban bozulur. Panik satışları terse döner. Ha gayret alıcılar
    Alıcılar böyle artarsa satışlar da silinebilir.
    Arkamıza yaslandık ve beklemeye devam ediyoruz.
    Hedef XXX’li rakamlar.
    Selamlar

2. Evet sayın Egeduk alıcılar 11600 kusur oldu. Satışlar silinmeye başladı biraz. 20.000 olursa akşama kalmaz bozulması
    11.762 olmuş duzeltiyim alış.

Mzhld de 164 bin satıcı oldu...Çıldırdılar mı?Hayır ?Nasıl olsa alıcı yok,daya dayabildiğin kadar.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Sayın batik. Alıcılar 10.000 lota yaklaştı. Satıştan biraz emir silindi. Şöyle bi 20-25.000 lot alış gelirse psikoloji terse döner. Sağlam bir alıcı lazim
    Bu arada 123 bin kaldı. Siliyorlar sürekli.
    109.000 kaldı silmeye devam.
    Son düzenleme : alex10; 17-01-2020 saat: 17:17.

5. Eplas ve Mzhld’nin 8 yıllık fiyat grafiklerini aynı ekrana koydum.
    Fiyat hareketleri bire bir aynı.

6. Bu hisselerin emektarları bilir, bu şirketin ne sorunları var, ne nerde bekliyor, hangi aşamada olduğunun takibindedir
    şimdi gel gelelim bugün kü fotoğrafa,
    en büyük iki çözülmesi gereken olay TMSF; VAKIF sonucu= pozitif sonuçlandı
    basmane sonuç= sorun giderildi ( güçbirliği-tmsf) artık bundan sonrası proje ve belediye ilişkileri, en son onaylanan Zorlu projesi emsaldir, sanırım burayı çok kişi atladı, aslında bu olay bizim işin olması noktasında direkt belgedir
    beklentiler:
    *yeniden değerlendirme
    *2019 bilançosu
    *yip ten çıkış işlemlerinin başlatılması
    *sermaye artırımı
    *fabrikasal işlemler, yeni projeler, ihracat anlaşmaları vs vs. gibi

tabiri cayizse FÜZE hazırlamış sadece düğmeye basılacak, eee bu aşamada birisi veya şuan böyle olmasını isteyen biri kendince ayar veriyor, her zaman dediğim bir şey var bu hisselere kimse emanet para ile girmesin bugün girip yarın zengin olayım düşüncesi hele hele hiç girmesin, bekeleyecek sabır edecek para ile girin gerisini hiç düşünmeyin bile
    el mi yaman bey mi yaman, kim ne oyun kurarsa kursun biz istediğimizi almadan bu hisseden çıkmayız,
    gerekeninde yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

7. Açıkçası ben 21 tl fiyatı bu kadar çabuk beklemiyordum...2007 yılı yatırımcısının usd bazlı fiyatından döndü...bunu daha öncede belirtmiştim...bu hissede 3 aşamalı yatırımcı var 2001 krizi öncesi 2007 global ortaklık görüşmeleri...2012 vakıfbank protokolü 2 milyon usd ödeme ile başlayan yatırımcılar...
    En büyük sıkıntıları çeken hissede hapis yaşayan yatırımcılar...
    Şuanda fiyat düşmüyor bence köpük alınıyor...
    Birde haber etkisiyle alıp 45 günde çok iyi kar yazanlar satıyor...haklılarda...borsada bukadar hızlı yükselişi kaç kişi yakalar...
    Sn mng beklentileri çok güzel sıralamış...
    Hisse satmanın zor oldugu bir pazardayız...
    Umarım denge fiyatı 11 ila 12 de kalır...

8. Su an sadece bir tane haber yeterli. Yip den çıkış için çalışmalara başladık desinler önümüzü görelim. Şahsi görüşüm cuma günü döner diye bekledim. Kendi adıma hem eplas hem mzhld tabandan sağlam alım da yaptım. Pazartesi günü ben döneceğini düşünüyorum. Eplas bölümune yazdım. Şuanda hicbir ekstrayi katmadan bu iki firmanın sadece yaptığı esas faaliyetinden gelen karından dolayı yaklaşık 20 lira olması gerekiyor. Zaten ulusal pazarda olsa bu fiyatlara düşmesi mucize olurdu. Sayın altayfrt katılıyorum. Aralık basinda 5 liradan hisse 19.50 liraya geldi. Kar satışı olması çok normal. Bende 12-14 arasi yeni bir haber gelene kadar takılır diye düşünüyordum. Ama 19.50 ye gitti. Şimdi kar satışı oldu. 19.50-14.22 arası yaklaşık 200-250.000 lot el degistirdi. Yeni maliyetler olustu. Artık bu hafta daha sağlam bir şekilde yeni bir yükselişin başlaması gerekiyor. Bu sefer 25-26 seviyesine kadar hafif düzeltmeler ile yükselmesini bekliyorum.

Sayfa 271/500 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •