Sayfa 274/499 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Haber güzel.
    Ortak hareket edilmekte olup, olası projelere ilişkin görüşler değerlendirilmektedir denilmiş.

Türkçesi masaya oturduk anlaşma zemini arıyoruz.

Süper bir haber.

Hayırlı olsun.
    Masaya oturmuşlardı zaten ama benim anladığım olası projelere deniyor yani inşaat projelerinden bahsediyor gibime geldi. Mevcut çizilmiş projelerden hangisini yapalım diye mimar, mühendislerin görüşlerini alıyorlarmış gibimi demek istediler acaba.

Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Masaya oturmuşlardı zaten ama benim anladığım olası projelere deniyor yani inşaat projelerinden bahsediyor gibime geldi. Mevcut çizilmiş projelerden hangisini yapalım diye mimar, mühendislerin görüşlerini alıyorlarmış gibimi demek istediler acaba.
    Ben de öyle anladım sayın Dmart.Her zamanki gibi yine muallakta kalan bir cevap vermişler...Hayırlısı olsun...Ben taa ilk günden beri diyorum, keşke projeyi kemal bey kendi yapabilse diye...Neyse artık ışık bir yerden değil, bir kaç yerden görünmeye başladı artık. Sabrın sonu selametmiş.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku

https://www.korucuoglumimarlik.com.t...asmane-cukuru/

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben de öyle anladım sayın Dmart.Her zamanki gibi yine muallakta kalan bir cevap vermişler...Hayırlısı olsun...Ben taa ilk günden beri diyorum, keşke projeyi kemal bey kendi yapabilse diye...Neyse artık ışık bir yerden değil, bir kaç yerden görünmeye başladı artık. Sabrın sonu selametmiş.

Neyse artık ışık bir yerden değil, bir kaç yerden görünmeye başladı KEVGİR MİSALİ ....!!!

6. Günaydın herkese yine tabandan açtı. İnş akşama tavan olur

7. Şuanda alislar kuvvetli. Fazladan 24.000 lot var alışta. Günü artıda kapatma ihtimali güçlü
    Ama emir silme olayı durumu değiştiriyor. Sürekli silme ekleme oluyor. Hisselerin sahipli olduğunu gördük. Hedefin ne kadar yüksek olduğunu anladık. Bu oyunlar güzel oluyor. Akşama bir tavan yapsa şenlik olur yine.

8. Sayın alex10 son durum nedir?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 274/499 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •