Sayfa 278/500 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Tavana kadar sadece 12.000 lot vardi. Eplas ve mzhld ikisinde de 12bin kusur lot var tavana kadar. Son 4-5 gündür satıcılar azaldı. Buralardan satmak isteyenler sattı muhtemelen. Kar realizasyonu gerçekleşti. Fiyatlar dengelendi. Şimdi yeni beklentiler alınmalı yavaş yavaş. Ben mevcut fiyatların artık taban fiyatlar olduğunu düşünüyorum. Artık gelecek bir haber ile hızlı haber gelmez ise de bilancoya doğru yavaş yavaş yükselişin başlaması gerekir. Bu hafta güzel gecer inşallah.

2. Hissenin hareketleri gayet güzel. Yapılan işlem hacimleri de gayet güzel. 2 ay önce hisseye giren herkes karda idi fiyat 19.50 iken. O yuzden dengelenmesi lazımdı. Şimdi daha guzel. Hisse de zarar da olan var; maliyetinde olan var. Karını alıp giden var. 10 gündür 15-19 arası hareket ediyor. Maliyetler ortalamalar yükseliyor. Yakında tekrar yukarı hareket başlayacaktir diye düşünüyorum. Kimseye al sat diyemem.
    Eplas sayfasına bakıp da işlem yapmayın sadece bunu diyebilirim.
    Kağıt ustunde eplas ve mzhld fiyatı hemen hemen eşit olmalı. Orada yok yuzde 40 yok yuzde 70 eplas yüksek olmalı diye gazladilar. Milletin algısı ile oynuyorlar.
    Sadece şunu çok rahat söyleyebilirim 19.50 den alanlar dahil bu hisseden kimsenin zarar edeceğini düşünmüyorum. Şubat ayında yeni zirve yapacaktir inşallah.

3.  Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Hissenin hareketleri gayet güzel. Yapılan işlem hacimleri de gayet güzel. 2 ay önce hisseye giren herkes karda idi fiyat 19.50 iken. O yuzden dengelenmesi lazımdı. Şimdi daha guzel. Hisse de zarar da olan var; maliyetinde olan var. Karını alıp giden var. 10 gündür 15-19 arası hareket ediyor. Maliyetler ortalamalar yükseliyor. Yakında tekrar yukarı hareket başlayacaktir diye düşünüyorum. Kimseye al sat diyemem.
    Eplas sayfasına bakıp da işlem yapmayın sadece bunu diyebilirim.
    Kağıt ustunde eplas ve mzhld fiyatı hemen hemen eşit olmalı. Orada yok yuzde 40 yok yuzde 70 eplas yüksek olmalı diye gazladilar. Milletin algısı ile oynuyorlar.
    Sadece şunu çok rahat söyleyebilirim 19.50 den alanlar dahil bu hisseden kimsenin zarar edeceğini düşünmüyorum. Şubat ayında yeni zirve yapacaktir inşallah.
    Mart ayında bilanço, yeniden değerleme ve akabinde de yakın izlemeden çıkış haberi gelirse hisse bu fiyatları katlaya katlaya gidecektir. Bunların üzerine bir de Çiğli ve Basmane haberleri düşerse tadından yenmeyecektir. Binaenaleyh uyuyan dev uyanacaktır.

4. Tavana kadar sadece 6329 lot var. Hisse duruldu dengelendi artık. Satmak isteyenler sattı çıktı. Benim anladığım bu. Şuan yeni girmek istryen olursa da mecbur fiyatı yukarı çekmek zorunda kalacak.

5. Yeni bir habere gebe artık kağıtlar belli oldu.bilanço zamanına kadar haber gelmezse bence Mart ayına kadar oyalanabilir böyle.bakalım nereye kadar verebilecek?tabana kadar vermedikleri ne göre(şimdilik)haber gelirse terste kalırım korkusu bence.iki kağıt için de güzel bir haber gelse çok iyi olacak.
     Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Tavana kadar sadece 6329 lot var. Hisse duruldu dengelendi artık. Satmak isteyenler sattı çıktı. Benim anladığım bu. Şuan yeni girmek istryen olursa da mecbur fiyatı yukarı çekmek zorunda kalacak.
    Redmi 7A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Mart ayına kadar zirveyi geçmesini beklerim. Haberden önce biraz çıkması lazım yoksa ongorunun ne önemi kalır. Haberden sonra herkes alır. Psikoloji etkiliyor. Birgün artı yapsın devamı geliyor

7. İşte haber gelmeden alan yok sorun o şubattan ben de ümitliyim.bakalım bir haber gelecek mi?bir yeşillense zaten ilk etapta alacak olan küçük yatırımcı olmaz.büyük ihtimal haberi içereden alan gocamanlar olur
     Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Mart ayına kadar zirveyi geçmesini beklerim. Haberden önce biraz çıkması lazım yoksa ongorunun ne önemi kalır. Haberden sonra herkes alır. Psikoloji etkiliyor. Birgün artı yapsın devamı geliyor
    Redmi 7A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Diğer sayfadaki bir yazıya sesli güldüm valla. İşlem hacmi coşmuş.

Sayfa 278/500 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •