Sayfa 279/499 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Diğer sayfadaki bir yazıya sesli güldüm valla. İşlem hacmi coşmuş.
    8000 lotun,hepsi alış olsa ne yazar
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Yarından itibaren önümüzdeki cumaya kadar yeni zirve bekliyorum. İnşallah .

3. Bu gün tüm seanslarda tabana satış yazarak fiyatı düşürmeye çalışan şahıs hep panik havası yaratıp bizlerinde satışa yazmamızı çok istedi ama baktı olmuyor istediği gibi elindekileri kaptırmamak için hep son saniye sildi. Bu bize elimizdeki hisselerin ne kadar kıymetli olduğunu gösteriyor. Belli ki o arkadaş çok hisse almak istiyor ama malesef satan bulamıyor. Bu oyunlara gelmeyin elinizdekilere sahip çıkın, sabreden fazlasıyla kazanacak bunu bilin. Bende yarından itibaren ibrenin yukarı yönlü olacağını düşünüyorum.

4. Sayın dmart oyun çok net. İki hissede birden aynısını yapıyorlar. Hissenin sahipsiz olmadığı gözüküyor. Her lotun önemi var adamlar için. Psikolojiye oynayıp lotlari topluyorlar. Yapilan hacimlere bakınca adamlar istediklerini alıyor diye düşünüyorum. Eslesmeyi taban ve civarında tutarak; alış girenlerin düşük fiyatlara girmesini; satacaklarin veya acil ihtiyacı olanların da düşük fiyatlara satış yazmasını sağlıyorlar. Son 1 dakika içinde de satışa konulan lotlari kendilerinin alabileceği fiyata getirip eslesmeyi yapıyorlar. Mükemmel bir planlama ile güzel bir operasyon yapılıyor. Ben yapanları tebrik ediyorum.
    Ama zaman daralıyor; iş günü sayısı belli. Artık 30 lu fiyatlarda tekrar milleti döküp yapsınlar bu operasyonları. Eplas da kapanışta sadece 4.500 lot vardi tavana kadar. Yani artık satacak kimse kalmamış anlaşılan.

5. Tavana kadar olan satışların toplamı 832 lot hadi bakalım almak isteyenleri görelim artık .

6. Selamlar, dün bir miktarda Mazhar topladım. Yolumuz açık olsun.

7. Tavana kadar sadece 152 lot var satista

8.  Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Tavana kadar sadece 152 lot var satista
    72 tanesini ben aldım.

Sayfa 279/499 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz