Sayfa 287/500 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. İşlem hacmi gayet güzel. Şahsım adima bu grup ile ilk tanışmam eplas ile olmuştu. Sonrasında eplaslari lotlarimi artırarak mzhld ile degismistim. En son eplas 2 lira öne geçtiğinde hepsini mzhld yapmıştım. Son durumda iki hissede dengeli duruma geldim tekrar.
    Benim kendi hesaplarima göre eplas ve mzhld değeri kabaca eşit olmalı. Benim kendi stratejim bunun üzerine. Yeni alış yapacak isen ucuz olanı alıyorum. Hisseler arasında yüzde 15-20 fark olur isede ucuz olana geçiyorum. Ekonomik ve matematiksel olarak bunun sebeplerinide açıkladım daha önce.
    Mzhld işlem hacmi yönünden girip çıkması daha kolay oluyor.
    İnşallah iki hissede yavaş yavaş tekrar yükseliş başlar. Bilançodan önce birileri herhalde haber alacaktır. İyi aksamlar.

2. çok garip şey,
    bız yatırımcıyız tmm.anladık.ama ıstedıgım zaman hısse almam da garip gelıyor bana,
    kım ne kaptırıyo.gercekten kapıyormuyuz.bılemedım artık...

3.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    çok garip şey,
    bız yatırımcıyız tmm.anladık.ama ıstedıgım zaman hısse almam da garip gelıyor bana,
    kım ne kaptırıyo.gercekten kapıyormuyuz.bılemedım artık...
    Orası benim de kafamı karıştırıyor. Normalde bu kadar beklentiye göre kimsenin mal kaptırmaması lazım. Ama isteyen alıyor. Gerçi aşağıya indirmeye de yemiyor ama tuhaf bir durum var.

4. Şu an 7.500 lot ile 16.10 eslesiyor mesela. Sonra son dakika birşeyler oluyor. Kim bu kadar oynuyor peki?
    Hayırlısı olsun bakalım.

5. Şuan 7.500 lot 16.10 alış girin mesela size aldirmiyorlar. Son saniye 16.11 yapıp onlar alıyor. İsterseniz deneyin. Yani ufak lotlari veriyorlar. Ama yuksk lot vermiyorlar.

6. Yine son saniyede alışları silip fiyatı 15.67 yaptılar. Artık ferinlik eşleşme vs bakmaya gerek yok. Herşey son 15 saniyede oluyor.

7. almak ıstedıgım zaman dırek tavana yazıyorum.karar onların...
    bu sekıldeyse çok daha surunur.
    çok almak ısteyen tavana yazsın

8.  Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Yine son saniyede alışları silip fiyatı 15.67 yaptılar. Artık ferinlik eşleşme vs bakmaya gerek yok. Herşey son 15 saniyede oluyor.
    seansa bakabılırsen yorumlarını yazarmısın.
    aynısımı oluyor yıne...

Sayfa 287/500 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •