Sayfa 293/499 ÝlkÝlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,337 - 2,344 arasý.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alýntý Originally Posted by batýk Yazýyý Oku
    Hiç bir þey olmasa bile,kesinlikle bir þeyler olsun artýk🤨😉🙄😀😏🤔
    Sabrýmýzý deniyorlar. Sabýr, sabýr... Elbet o haberler gelecek. Spek kardeþ beþlerden kaptýrdýklarýna yandýðý gibi buradan kaptýrdýklarýna da yanacak. Sadece zaman meselesi.

Bekleriz be çilekeþ kardeþ,acelemiz yok.
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

Mzhld

Anlamadýðým normal tüm gün iþlem görmek için baþvuru için neyi bekliyorlar

4. Mayýs gibi baþvurabilir diye biliyorum.Belirli zaman dilimleri var baþvuru için.Ama hazýrlýklarýmýz devam ediyor gibisinden bir haber(çok sürpriz olur)gelebilirmi ki
     Alýntý Originally Posted by lokasyon Yazýyý Oku
    Redmi 7A cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alýntý Originally Posted by lokasyon Yazýyý Oku
    Daha önce paylaþýlmýþtý.

Yakýn Ýzleme Pazarýndan çýkýþ için müracaat edilmedi çünkü önce Finansal Raporlarýmýz yayýnlanacak, denetçi yýl sonu raporuna görüþünü belirleyecek akabinde Borsa Ýstanbul A.Þ. tarafýndan belirlenen üst Pazar kriterlerine uyum deðerlendirilerek elbette ki koþullar saðlandýðýnda ivedilikle baþvuru yapýlacaktýr.
    Almanya’daki arsa ile ilgili birtakým giriþimler var ancak bugün itibariyle bir satýþ söz konusu deðildir.
    TMSF’ye iliþkin Kap yoluyla güncelleme bilgisi tarafýmýzdan açýklanmýþtýr.
    Gaziemir fabrika binasýna iliþkin Vakýfbank ile görüþülecek bir husus söz konusu deðildir. (Ýlgili protokol döneminde yapýlan satýþlar icra yoluyla el deðiþtirdiði için ortada bir vefa hakký kalmamýþtýr)
    Denetçi 31.12.2019 tarihinde 2019.4 dönem raporlarýna elbette görüþ verecek. Ancak malumunuz biz þirket olarak görüþ bildirmek kaçýnma kriterlerini ve koþullarýný Finansal raporlar yönüyle iyileþtirmek ve sunmakla yükümlüyüz, denetçi görüþü denetçinin baðýmsýzlýðý ve tarafsýzlýðý yönüyle kendilerinin Mali tablo yayýnlama günündeki kararlarýna iliþkin olacaktýr.

Bilgilerinize sunarým

Saygýlar

Berna Vuralgil

Alýntý Originally Posted by omerman Yazýyý Oku
    Mayýs gibi baþvurabilir diye biliyorum.Belirli zaman dilimleri var baþvuru için.Ama hazýrlýklarýmýz devam ediyor gibisinden bir haber(çok sürpriz olur)gelebilirmi ki

Redmi 7A cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alýntý Originally Posted by mippek Yazýyý Oku
    Daha önce paylaþýlmýþtý.

Yakýn Ýzleme Pazarýndan çýkýþ için müracaat edilmedi çünkü önce Finansal Raporlarýmýz yayýnlanacak, denetçi yýl sonu raporuna görüþünü belirleyecek akabinde Borsa Ýstanbul A.Þ. tarafýndan belirlenen üst Pazar kriterlerine uyum deðerlendirilerek elbette ki koþullar saðlandýðýnda ivedilikle baþvuru yapýlacaktýr.
    Almanya’daki arsa ile ilgili birtakým giriþimler var ancak bugün itibariyle bir satýþ söz konusu deðildir.
    TMSF’ye iliþkin Kap yoluyla güncelleme bilgisi tarafýmýzdan açýklanmýþtýr.
    Gaziemir fabrika binasýna iliþkin Vakýfbank ile görüþülecek bir husus söz konusu deðildir. (Ýlgili protokol döneminde yapýlan satýþlar icra yoluyla el deðiþtirdiði için ortada bir vefa hakký kalmamýþtýr)
    Denetçi 31.12.2019 tarihinde 2019.4 dönem raporlarýna elbette görüþ verecek. Ancak malumunuz biz þirket olarak görüþ bildirmek kaçýnma kriterlerini ve koþullarýný Finansal raporlar yönüyle iyileþtirmek ve sunmakla yükümlüyüz, denetçi görüþü denetçinin baðýmsýzlýðý ve tarafsýzlýðý yönüyle kendilerinin Mali tablo yayýnlama günündeki kararlarýna iliþkin olacaktýr.

Bilgilerinize sunarým

Saygýlar

Berna Vuralgil
    Tþkler Arkadaslar hadi hayýrlýsý inþ iyi olur

Oldu mu hindi gari?Biriniz 60 da,biriniz 80 de ,çok ayýp edivediniz gari...Çocuklara bile,El ele,El ele Ela,Lale el ele yerine;Eplas,Mzhld el ele diye öðretiyorum...Dermiþim gari.😀😉🤲

Gerçi o cümle ilk aylara ait di.hindiki cümlem...Uzaya, uzaya Eplas ,Mzhld uzaya oluvecek gari... 🤲😉😃

Sayfa 293/499 ÝlkÝlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •