Sayfa 3/499 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3991 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Senin gibi kağıdın........

2. Uyuyan güzel. Kimse dokunmasın

3. Borsamız tarafından Kotasyon* Yönergesi kapsamında yapılan aylık bildirim yükümlülüğü getirilmesi* uygulamasının sonlandırılmasına, bu çerçevede Borsamızda payları işlem gören ve* halihazırda aylık bildirim yükümlülüğü bulunan Birlik Mensucat Ticaret ve* Sanayi İşletmesi A.Ş., Bisaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., Dardanel Önentaş* Gıda Sanayi A.Ş., Doğusan Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş., Egeplast Ege Plastik* Ticaret ve Sanayi A.Ş., Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş., Esem Spor Giyim Sanayi* ve Ticaret A.Ş., Kerevitaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Martı Gayrimenkul* Yatırım Ortaklığı A.Ş., Martı Otel İşletmeleri A.Ş., Mazhar Zorlu Holding A.Ş.,* Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş., Selçuk Gıda Endüstri İhracat* İthalat A.Ş. ve Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.'ye ilişkin olarak daha önce* Borsamız tarafından getirilen aylık bildirim yükümlülüklerinin kaldırılmasına karar*verilmiştir.

4. Bana göre yasal sorumluluk dahilinde iken bile sorumluluklarını aksatan çok şirket var buna keza eplas mzhld aylık bildirimlerini hiç aksatmadan gönderiyordu kalksa bile eplas mzhld aksatmadan göndereceklerinin düşüncesindeyim ayrıca bu sorumluluğun kalkması illaki düzelen bir şeylerin olduğuna işaret ve akabinde böyle şirketler sorumluluktan muhaf tutuluyor, ilave olarak tmsf ile ibralaşmayı çok yakın görüyorum malum refarundum var ve izmir krıtik bölge burda yapılacak olumlu hareketler siyasi olarak kendilerine artı puanlar getireceğini düşünerekten tüm izmirde bekleyen sorunlara el atacaklarını ve çözüme ulaştıracaklarını düşünmekteyim.
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

7. Sayın ercanbay ! Lütfen dönün artık.Burası sizin gibi değerli üstadlar olmadan boş kalıyor. Dönünde bitirelim bu yarım kalan işi.Nede olsa sonna yaklaştık.....

8. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

İki kardeş arasındaki anlaşmazlık nedeniyle holdingin yönetimi seçilememişti. Kısa sürede Yeni bir genel kurulun yapılması gerekmektedir.
    Bunu takip ediyor olacağız.
    Bir de Vakıfbank görüşmelere başlanması gerekmektedir.
    Şu ana kadar bu konuda bir adım atılmadı. Uzlaşmacı görüşmeler sonucunda borç yapılandırılmalı ve düzenli ödenmelidir. Tekrar ediyorum borç ödemek bir erdemdir.
    TMSF ile de ibralaşılmalı süreçler biran evvel başlatılmalı.

Sayfa 3/499 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •