Sayfa 309/500 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Bu virüse plastik boru iyi gelseydi biz de şimdi tavandık.
    Ama bizimki sessiz boru
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Bu hisselere atlayan gereksiz süperzekalı beyincikler alırken faydaları olmadığı gibi satarkende olmayan beyinleri ile işin içine ediyorlar, bu hisseleri bilmeyen gereksizler lafım size glrmeyin !!!!!!!!!!!!!!! hisseden değil bunların yaptıklarından bıktım

3.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Bu hisselere atlayan gereksiz süperzekalı beyincikler alırken faydaları olmadığı gibi satarkende olmayan beyinleri ile işin içine ediyorlar, bu hisseleri bilmeyen gereksizler lafım size glrmeyin !!!!!!!!!!!!!!! hisseden değil bunların yaptıklarından bıktım
    Aynen. Satın gidin arkadaşım. Bu hisselerden size yar olmaz. Basın gidin, altın alın, dolar alın. Madem ki bu kadar sabırsızsınız bir daha hiç bulaşmayın.

4. 1000 lot ile taban yapıyorsa bu tamamen art niyettir

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Birileri iyi silkeliyor. Salladıkça dökülüyoruz. Bakalım bu savaştan kim kârlı çıkacak?

6.  Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Birileri iyi silkeliyor. Salladıkça dökülüyoruz. Bakalım bu savaştan kim kârlı çıkacak?
    Merhaba,

Değerli Kardeşim,

Hisseleri çok önemli beklentilere ve olumlu gelişmelere rağmen yükseltmeyen kişidir.., silkeleyen.

Senelerce sapık işlemlerle yatırımcıyı bezdiren, korkutan ve kaçıran, nihai olarak hissenin aslında tek alıcısı olan kişidir.

Böyle zamanları iştahla bekleyen, olması için belki de şeytani ayinler düzenleyen kişidir O...

İstediği zaman böyle tabana yazarak, 5-10 yatırımcıyı da panikleterek tabana yazmasını sağlayan kişidir O.

Şahsi borcunu ödemeyip, insanlarla dalga geçen, çileden çıkaran nihai olarak fabrikaya icra gelmesine göz yuman ve hisselerin 9.5 liradan 3.5-4 liralara gelmesini sağlayan kişidir O.

Gelişmeleri gizleyen, haberleri geciktiren "Hepsi benimmm" diye bütün paranın, malın-mülkün üzerine yatmaya çalışan kişidir O.

20 senedir bekleyen yatırımcıya "Xtirin gidin, bu kadar yeter." demeye çalışan kişidir O.

Seneler önce yazmıştım, ben ve benim gibi bekleyenler; "Mecburen Kazanacağız"

O istediği için değil. O artık yeterince kazandığı için olacak...

Selam ve saygılarımla,

7. Dünyadaki gelişmelerin ülkemizdeki yaşananların hic mi etkisi yok bu düşüşten..tum piyasa yıkılmış vaziyette..ben 15 li rakamlarda bir miktar satmıştım şimdi pişmanım hepsini satmadigima..üç kat kazanmışım daha ne bekliyorum ki..aza razi olmayan çoğu bulamaz der atalar..hala kar varken şimdi çıkayım desem artık satamam dipte satıcı çok..o yüzden bence bu satışlar ülkenin içinde bulunduğu atmosferden kaynaklaniyor..yolda birde çekirge fırtınası belirdi Irak Iran üzerinden hizla gelmekte.....Kendi düşüncelerim olup kimseyi etkilemek istemem...YTD dir..

8.  Alıntı Originally Posted by zmoglu Yazıyı Oku
    Dünyadaki gelişmelerin ülkemizdeki yaşananların hic mi etkisi yok bu düşüşten..tum piyasa yıkılmış vaziyette..ben 15 li rakamlarda bir miktar satmıştım şimdi pişmanım hepsini satmadigima..üç kat kazanmışım daha ne bekliyorum ki..aza razi olmayan çoğu bulamaz der atalar..hala kar varken şimdi çıkayım desem artık satamam dipte satıcı çok..o yüzden bence bu satışlar ülkenin içinde bulunduğu atmosferden kaynaklaniyor..yolda birde çekirge fırtınası belirdi Irak Iran üzerinden hizla gelmekte.....Kendi düşüncelerim olup kimseyi etkilemek istemem...YTD dir..
    tamamen katılıyorum.herkesın için de maalesef bu durum oluyor.hanı bır laf vardır tam ona yakışıyor.
    .... buldun... arıyorsun hesabı.

Sayfa 309/500 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •