Sayfa 313/500 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Adam tavanı gösteriyor.sonra da siliyor.satacak adam,tavan fiyatı gördükten sonra,niye aşağıdan versin, madem tavan yapmayacaksın aşağı da tut, Yavaş yavaş götürürsün.amacı nedir.dediğim gibi goca daşşaklı adam.dalgasını geçiyor her zamanki gibi .her iki hissede kendi halinde,ne almaya gelen var,ne satmaya....hergün kendi aralarında paslaşıyorlar. Vâkıf, ziraat,halk,oyak,garanti....insaflarına kalmış herşey,ister güldürür,ister süründürür...daha önceki hedefim ,çık yüksekti ama,şu an önceki zirvesini görsün,satar geçerim.nedir bu eziyet ya...dandikler bile bundan iyi tepki veriyorlar...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Kademlerle bende oynadığından eminim artık. Bugün öğle seansında 9.3 a alış giriyorum eşleşmeyi 9.4 a çekiyor. 9.4 a giriyorum 9.5 yapıyor. ben 9.5 ye tekrar düzeltiyorum bu sefer 9.4 yapıyor. Sonuç itibariyle 9.4 tan almış oldum.

3.  Alıntı Originally Posted by mippek Yazıyı Oku
    Kademlerle bende oynadığından eminim artık. Bugün öğle seansında 9.3 a alış giriyorum eşleşmeyi 9.4 a çekiyor. 9.4 a giriyorum 9.5 yapıyor. ben 9.5 ye tekrar düzeltiyorum bu sefer 9.4 yapıyor. Sonuç itibariyle 9.4 tan almış oldum.
    en tavandan ver kardesım alım emrini.hiç birşey yapamdan direk geliyor.stressiz

Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    en tavandan ver kardesım alım emrini.hiç birşey yapamdan direk geliyor.stressiz
    1 lot 1 lottur ) madem satan var.

5.  Alıntı Originally Posted by mippek Yazıyı Oku
    1 lot 1 lottur ) madem satan var.
    sayın mippek 1 lotun 5 kademe aşağı 5 kademe yukarı hesabı olmaz ceycey in dediği gibi yaz tavana gitsin......

6. TMSF ile
    iştirakimiz Güçbirliği Holding A.Ş. arasındaki protokolde yer alan ve yeni bir
    ödeme planı verilmesine ilişkin, TMSF, Belediye ve iştirakimiz Güç Yapı
    İnşaat Turizm Mühendislik Gayrimenkul Yatırım San. ve Tic. A.Ş olarak ortak hareket edilmekte olup, olası projelere ilişkin görüşler
    değerlendirilmektedir, ancak son günlerde Dünyada yaşanan salgın da göz önünde bulundurarak, sürece ilişkin bugün itibariyle Kamuya açıklanacak
    bir gelişme bulunmamaktadır.

23.03.2020 ODA 2020/005

7.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    TMSF ile
    iştirakimiz Güçbirliği Holding A.Ş. arasındaki protokolde yer alan ve yeni bir
    ödeme planı verilmesine ilişkin, TMSF, Belediye ve iştirakimiz Güç Yapı
    İnşaat Turizm Mühendislik Gayrimenkul Yatırım San. ve Tic. A.Ş olarak ortak hareket edilmekte olup, olası projelere ilişkin görüşler
    değerlendirilmektedir, ancak son günlerde Dünyada yaşanan salgın da göz önünde bulundurarak, sürece ilişkin bugün itibariyle Kamuya açıklanacak
    bir gelişme bulunmamaktadır.

23.03.2020 ODA 2020/005
    kemal abinin de şansına körün istediği bir göz allah verdi 2 göz burdan bile pay çıkardı ya kendine helal olsun valla.....

8. Kardeş hisse tavanda eşleşiyor
    Sen hala naz yapıyorsun
    Olmuyor ama

Sayfa 313/500 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •