Special Days Image
Sayfa 325/499 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Olumsuz algı yapmayalım 17.50 de eslesiyor. İşlem hacmide çok güzel bugün

2.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    16,83 kapatırır bugun.cuma kaldıgı yerden devam
    Siz nerde yaşıyonuz bu neyin algısıdır hayırdır 18”,30 veya 17,85 ten hissemi sattın bugün pazartesi yarın tatil çarşamba tekrar başlıyor cuma kaldığı yerden devam eder ne demek, halen bu hissede herkes üç kuruşluk çakallık peşinde Mzhld yide eplasıda bi rahat bırakın bilenler elinden geldikçe anlatıyor yetmez açın finansal roparları inceleyin yetmez Berna hanıma şirketin vizyonunu sorun, yetmez bu şirketin gerçekten tarihini okuyun bunca yıldır hipoteklidi şimdi kalktı bunları düşünün yetmez yip ten çıkma süreci olacak, fabrika full çalışıyor mu ihracat satışlarında yükselme varmı vs vs, yeter ya yok bu olurmu yok eşleşme şu oldu yok şurdan kapatır, az kaldı tabi gerçekten inanan vede yatırımcı arkadaşlar az daha SABIR

3.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Siz nerde yaşıyonuz bu neyin algısıdır hayırdır 18”,30 veya 17,85 ten hissemi sattın bugün pazartesi yarın tatil çarşamba tekrar başlıyor cuma kaldığı yerden devam eder ne demek, halen bu hissede herkes üç kuruşluk çakallık peşinde Mzhld yide eplasıda bi rahat bırakın bilenler elinden geldikçe anlatıyor yetmez açın finansal roparları inceleyin yetmez Berna hanıma şirketin vizyonunu sorun, yetmez bu şirketin gerçekten tarihini okuyun bunca yıldır hipoteklidi şimdi kalktı bunları düşünün yetmez yip ten çıkma süreci olacak, fabrika full çalışıyor mu ihracat satışlarında yükselme varmı vs vs, yeter ya yok bu olurmu yok eşleşme şu oldu yok şurdan kapatır, az kaldı tabi gerçekten inanan vede yatırımcı arkadaşlar az daha SABIR
    pardon,bence siz rahat bırakın...

4.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    pardon,bence siz rahat bırakın...
    Herkes, kim kimin ne olduğunu biliyor gereksiz yere kimseyle plomiğe girmem kimse boş atmasın burda

5. arkadaşlar korkmayın,yeni girenler yuksekten almış olabılırsınız.bu kagıtta sabrınız varsa kazanırsınız,kazanacaksınız.
    biz yıllardır buradayız.kazandıkta ama henuz bekledıgımız zamanın hakkı bu degıl çunku...
    bugun ku takaslar da halkyatırım 16 bin lot cıvarı alım yaptı 608 bıne erişte,elınde en çok hısse bulunduran 3 uncu buyuk kurum,
    oyak ve iş yatırım yaptıgı alım satım hareketlerın ne yazmak gerekıyor bılmıyorum ama onların ben havale etttim diyerek fazla gunaha gırmeyeyım ama siz ne demek ıstedıgımı anlamışsınızdır..
    Sayın komodor'un bahsettıgı eşleşme muhabbetını yapanlar bu iki kurum, oyle boyle değil bunlar,en ıyı ayran neden yapılır süzme ve katıksız yogurttan,bunlar tam bu sekılde yaptılar bugun.
    ziraaate alkışlar devam,
    tacırlerde arkadaşta bır kısmını satanlar oldu oldu,
    dıger kurumlar yazmaya gerek bıle,
    a1 capıtal 30 pay almış,60 pay satmış toplam 349 pay hıssesı var.açığa mı oynadı,ne hareket ise bu?heryerı kar olsa ne olacak.bunlara üzülüyorum ne yalan soyleyeyım.
    burgan yatırım küçük yatırımcı arkadaşım,mevcut elinde olan 280 pay lotu sattı,allah ağız tadıyla yedirsin,deme ki ihtiyacı varmış.
    işte biz maalesef ilk 3 teki kurumlarla ugrasıyoruz maalesef...zaten bu işlemlerı çıkarsak hissede işlem de yok,
    kemik yatırımcı duruyor ve ben sahsım adına durmaya devam edecegım....

6. Ramazan bayramınızı kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle nice sağlıklı huzurlu bayramlar dilerim.

7. Merhaba,
    Bütün yatırımcı arkadaşlara sağlıklı ve huzurlu bir Ramazan Bayramı diliyorum. Saygı ve sevgilerimle,

8. Tüm yatırımcı arkadaşların mübarek ramazan bayramını kutlar sağlık mutluluk dolu günler dilerim .....

Sayfa 325/499 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •