Special Days Image
Sayfa 340/499 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Birileri satıyorsa birileri de bu seviyelerden alıyor O yüzden rahat olun nasıl olsa beklediğimiz günler gelecek

2. Çok şükür bu haftada kazandırmadı ya artsaydı ne yapardık

3. Bi bitmediniz elinizdekilerin hepsini satın çıkın azar azar ne uğraştırıyorsunuz tamamını satın defolun

4. İyi günler

Çok fazla yazmamakla birlikte her iki forumu da günlük olarak takip ediyorum.
    Diğer sayfada yazmama kararı aldığım için orada yazmıyorum.
    Sonuç olarak tüm yatırımcılar her iki forumu da takip ediyor.
    1) Gaziemir arsasının mülkiyeti Vakıfbankta iken ihale yolu ile satışa çıkardı. En yüksek teklif sahibi yeri aldı. Kim aldı henüz bir bilgi yok. Benim iki tahminim var. Ya büyük bir inşaat firması (R.......) ya da Vakıf GYO burayı almış diye düşünüyorum. Bu satıştan bizim gruba herhangi bir geri dönüş olmayacak.
    2) Kap’ta açıklanan 3 yıllık teşvik belgesini çok önemsiyorum. Gruba önemli bir ivme kazandıracaktır. Hiç hayalimizde olmayan bir ürünün üretimi ile ilgili olabilir. Konuyu takip ediyor olacağız.
    3) 6 aylık bilançoyu merakla bekliyorum. Yeni bilgiler ve olumlu gelişmeler görebiliriz.
    4) Çiğli fabrika binası ile ilgili yakın vadede bir haber geleceğini düşünmüyorum.
    5) Her iki hissenin fiyat hareketine baktığımda 16’lı seviyelerde taban oluşturduğunu gözlemlemekteyim. Aşağı gidecek yerinin olmadığını ancak yukarı yönlü büyük potansiyel bulunduğunu gözlemliyorum. Acil ihtiyacınız yoksa sabırla bekleyin ki meyvelerini toplayasınız.
    6) Her şeyin başı sağlıktır.
    Kalın sağlıcakla.

5. Temmuz hayırlı olsun Haziran dan birşey anlamadık

6. 16.61 hiç yoktan iyidir

7. Çok şükür borsa 120 000 e gelmiş biz yerimizde sayıyoruz

8. içinde gezdirmese iyiydi?

Sayfa 340/499 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız