Sayfa 35/499 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 273 - 280 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Teşekkürler sayın rüzgar.Borsada fırsatlar bitmez sözü benim için maalesef geçerli değil.Ben 22 yilda 1 fırsat bile yakalayamadim.Ya tez canliligimdan olsa gerek,ya da maymun istahligimdan mi...Ha buldum,çöldeki kutup ayiligimdan..,

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın rüzgar.Borsada fırsatlar bitmez sözü benim için maalesef geçerli değil.Ben 22 yilda 1 fırsat bile yakalayamadim.Ya tez canliligimdan olsa gerek,ya da maymun istahligimdan mi...Ha buldum,çöldeki kutup ayiligimdan..,

Sn Batık,

Borsada yatırım yapan herkes mutlaka iyi kötü sizin yaşadıklarınızın benzerini yaşamışlardır.
    Ben borsada şunu öğrendim. Kendi analizini kendin yapacaksın, yatırım yapacağın hisseyi kendin seçeceksin, yine analizini yapıp mümkün olan en uygun fiyattan alacaksın, hissene güveneceksin ve en önemlisi uzun vadeli düşüneceksin. 7-20 yıl arası örneğin.
    Bu forumlarda yazan kimseye de fikir sorma bence, kimse yoğurdum ekşi demez.
    Kendi aklının kullanan verdiği kararların sonuçlarına katlanmayı göze alan ve ne olursa olsun uzun vadeli düşünenler borsada kazanıyor ve kazanacaktır.
    Günlük al satlar ile kaz***** pek görmedim.
    Bunlar benim düşüncelerimdir.
    Sağlıklı günler.

Sayın EGEDUK,eplast sayfasında sormustum,buradan cevap geldi!!!!!Teşekkürler...

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Eplas veya MZHLD sayfası fark etmez. Emin olun takip edenler her iki sayfayı da eksiksiz okuyor. İki hisse sonuçta birbirine göbekten bağlıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bahar sona mı erdi ne?

6. Sn Cefaks,

Günlük takasları atabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 35/499 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •