Sayfa 353/500 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Maşallah güzel gidiyor

2. 16.80 bu nasıl bir ********lik nedir bunu yapanların derdi

3. maşallah...

4. Son üç günde ne olduğunu anlayan var mı

5. Elinde en buyuk mal olan 4 kurum guzel bır sekılde mallandılar...

6. 2007 den beri bekliyorum sorun yok bekleriz

7. Merhaba,

Sanırım Kemal Bey, biraz da burada yazmamı istiyor. Hisse 2 gündür sebepsiz, üstelik sermayesinden fazla kar yazmışken taban oluyorsa, Kemal Beye yardım etmek boynumuzun borcudur.

Zira Kemal Bey;

Üstün Ahlaklı ve Saygın bir kişiliktir...

Onun Holdingine böyle üst üste taban yaptırmak, saygısızlıktır. Tamamen kınıyorum.

Kemal Bey, yatırımcılarını düşünen, nefsi bir Yunus Emre kadar az, Mütevazi bir insandır.

Kemal Bey, şeffaftır. O kadar Şeffaftır ki, neredeyse görünmez olmuştur. Görebilene aşk olsun.

Kemal Bey, Şahsiyeti ile o kadar müstenadır ki, kimse onu örnek dahi alamaz. Ancak, örnek gösterebilir.

Kemal Beyi anlatmakla bitiremem.

Sakın ola kötü bir şey yazmayın, karşınızda beni bulursunuz. Adam ne yapsın daha?

Şirketleri şu pandemi döneminde rekor karlar yazmış...

Üstelik Devletten teşvik almış 3-5 firmadan biri...

Ulusala çıkması an meselesi ama zamanı ve sırası var...

Yeniden değerleme yaptıracak ama belki değerlemeyi yapacak şirketleri gözü tutmuyor. Haksızlık eder diye endişeleniyor.

Kemal Bey özetle,

Merttir ve Saygın bir iş adamıdır...

Aksine düşünenler, hissenin özellikle beklentilerinin bir bir gerçekleşmeye başladığı, vakıfbank borcunun ödendiği, 20/3 20/6 karlarına baksınlar.

Haberleri incelesinler ve hisselerin 20/1 den itibaren grafiğine baksınlar. En az 20 sıradan hisse ile kıyaslasınlar...

Ondan sonra Kemal Beye laf söylesinler.

Kemal Bey, çok...

Ama çok, İyidir, dürüst ve ahlaklıdır...

Çok Cicidir...

Çok Minnoştur.

İnanın.

Bu tabanlarla, hisselerin en parlak dönemlerinde gitmemesi ile yakından uzaktan ilgisi yoktur.

İnanın...

İnanmıyorsanız, dikkatli inceleyin.

Vallahi!

(Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,Estağfirullah,Estağfirullah,Estağfir ullah,Estağfirullah)

Saygı ve Selamlarımla,

İyi bir hafta diliyorum.

Mazhar nereye koşuyor....Hisseye hareket mı gelsin istiyorlar...Gün içi en az yüzde 10 oynuyor...16.40 a kadar 19488 satış var.Yarın almak isteyenlere duyurulur...Ama elinizi korkak alıştırmayın,alın 16 ve üstünden batık kardeşiniz gibi...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 353/500 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •