Sayfa 391/499 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. hayırlısı olur inşallah ama basmane çukuru hiç hesapta yok bu durumda bile bu fiyatların asıl beklentileri karşıladığını düşünmüyorum.

Eplas bir Mzhld şirketi ve artık savunma sanayisine malzeme üretecek, buda hiç hesapta yoktu.

Sürekli gelen yüksek karlar, şirketin mal varlıkları, bedelsiz potansiyeli, yakın izleme pazarından çıkış ile değerlemeler bu şirketi daha iyi noktalara taşıyabilecek potansiyel var.

ytd

2. Merhaba,

Holdinge dikkat...

Sanki gözden kaçırılıyor gibi.

:-)

İyi bir akşam seansı ve akşam diliyorum.

Saygılarımla,

3. Evet Ercan bey benim de çok dikkatimi çekiyor holdingde ki bu hareketler..
    Düşük hacimle götürülmeye çalışılıyor kağıt, çok güven vermiyor o yüzden.. 100 lotla 1 lira düşüyor. 1000 lotla -7 yapıyor falan..
    Seansın son saniyesinde dalga geçer gibi yazılan onbinlerce lotluk alış emirleri hariç..
    Eplasda ki iştahın yarısı bile yok ama ilginçtir kopmuyor da..
    Hacim 20-25 bin lotun altında kalmadığı sürece sorun yok bence..
    Bakalım haberler geldiğinde nasıl bir tahta göreceğiz.. Bugün dalga geçenler acaba ne kadar satıcı bulabilecekler...
    Yılı 30 üstü kapatmak iyi bir moral olur yanlızca, umarım öyle de kapatırız yarın..

4.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Holdinge dikkat...

Sanki gözden kaçırılıyor gibi.

:-)

İyi bir akşam seansı ve akşam diliyorum.

Saygılarımla,
    Bence ne EPLAS ne de MZHLD yatırımcısı hissesini kolay kolay satmaz yıllardan beri gözüken işlemler bunu kanıtlıyor. EPLAS hisseleri şirket tarafından satıldıktan sonra inanılmaz bi hacim ve hareket var. Bu hareket bana suni bir al-ver gibi geldi. Şirketin sattığı lotları birileri aldı ve sürekli al ver yaparak kağıt şişiriliyor ve bir teknik işleniyor kağıda bunu yapabilmeleri için lota ihtiyaçları vardı çünkü piyasada lot bulamıyolardı ve bunu şirket vererek sağladı. Eplasta görülen işlemin %75 i suni olduğunu düşünüyorum. Bu olayı şöyle özetliyim. Sen satmıyon ben satmıyom ee bu hisseleri kim satıyor? Umarım açıklıyabilmişimdir.

MZHLD de ise kimse lot bulamadığı için birileri güvensizlik varmış gibi algı yaratarak sattırmaya çalışıyor. Az lot olması at koştururken birilerinin işine geliyor daha çok mal alıyorlar. Olayın aslı burda yatıyor. Sağlıklı analiz yapılması gerekiyor.

Ne olursa olsun MZHLD , hem EPLASIN hem EGE YILDIZIN hemde tüm diğer şirketlerin sahibi. İyi değerlendirmek lazım tüm yatırımcılara bol kazanç şirketlere de başarılar diliyorum.

5. Merhaba,

Uzun süredir buraya yazmadım. Eplas sahibi olan çok arkadaşın her iki hissede de yatırımı var. Sadece bir hissede olan çok az arkadaşımız var.

İki hisse birbirinden ayrı düşünülemez, ayrı gitmesi, götürülmesi mümkün değil. Zira, Eplas holdingin Amiral gemisi ve en büyük iştirakidir.

Bu durum, hisseleri fiyatlayacak kişilerin senelerdir yaptığı bir stratejidir. Doğrudur, yanlıştır, kendileri bunun hesabını yapmıştır.

Aradaki makası, yatırımcıları Eplastan çıkarmak için yapıyorlar.

Bu strateji T2 de işlemez. Brüt takas olmasa, kabul ederdim ama Eplastan çıkacak ve Holdinge gelecek yatırımcı 2 gün kaybeder ve daha yüksek fiyattan almak zorunda kalır.

Diğer taraftan, o gidecek, bu geride kalacak psikolojisi yaratarak, holdingten de sattırmaya çalışıyorlar.

10 Milyon sermayeli ve bir çok iştiraki olan şirket geride kalacak, yanlış...

Nitekim, daha EDEP'le iş yaptıklarına şahit olmadık...

Bu stratejiler, sökmez.

Haberlerinizi doğru dürüst verin, hisselerin önünü açın derim...

50 defa yazdık, bu tür hareketleriniz, yatırımcıların her defasında çıkış fiyatlarını güncellemesine sebep oluyor. ;-)

Araştırın ve sorun...

-----------------------------------------------------------

Yatırımcıları kıramıyorsunuz, zira senelerce oyun oynadınız...

Mal kaptırıyorsunuz diye, Zat-ınızı ikaz da ettik.

Karşılığını her iki hissede de vermek zorundasınız. Keyfiniz bilir.

Biz bekledik...

Siz de bizimle beklersiniz.

----------------------------------------------------------------------------

1000.0000 Eplas hissesini fabrikanın geri alınması için 18.50 den sattınız. Egeyıldızın Eplas hisseleri 23-26 aralığından gitti...

Aradaki farkı size, sorarlar...

Bir savunma sanayii şirketi kuracağınızı tahmin ediyorum, umuyorum bu parayı böyle yeni bir iştirak oluşturmak için harcarsınız.

Yada , Egeyıldız'ı halka açıp, karşılığında Egeyıldız hissesi alacaksınız. Tahmin... Duyum da değil.

----------------------------------------------------------------------------------

39.50 ye 10 bin küsür lot koyan zat, tavanla aranda 22 kuruş var. Ve tavana kadar da 3.500 küsür lot.

Topu topu 700 küsür lira bir fark ile, o lotların sahibi olabilirdin.

Senin kendine saygın yok.

Biz senelerce varımızı yoğumuzu bu hisselere yatırdık. Para kalmış olsa, sana bırakmazdık o lotları zaten. Sen al, eskilerin hesabına yaz 700 lirayı, biz sana Eft yaparız sonra.

-----------------------------------------------------------------------

Yatırımcılarınızın ömrünü tüketmeden, öncelikle fabrikanın ödemesinin yapıldığı haberini gönderin. Parayı biraraya getireli bir haftadan fazla oldu.

Sonra, tapu haberini verirsiniz.

Ayıp, geciktirmeyin.

Saygı ve selamlarımla,

6.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Uzun süredir buraya yazmadım. Eplas sahibi olan çok arkadaşın her iki hissede de yatırımı var. Sadece bir hissede olan çok az arkadaşımız var.

İki hisse birbirinden ayrı düşünülemez, ayrı gitmesi, götürülmesi mümkün değil. Zira, Eplas holdingin Amiral gemisi ve en büyük iştirakidir.

Bu durum, hisseleri fiyatlayacak kişilerin senelerdir yaptığı bir stratejidir. Doğrudur, yanlıştır, kendileri bunun hesabını yapmıştır.

Aradaki makası, yatırımcıları Eplastan çıkarmak için yapıyorlar.

Bu strateji T2 de işlemez. Brüt takas olmasa, kabul ederdim ama Eplastan çıkacak ve Holdinge gelecek yatırımcı 2 gün kaybeder ve daha yüksek fiyattan almak zorunda kalır.

Diğer taraftan, o gidecek, bu geride kalacak psikolojisi yaratarak, holdingten de sattırmaya çalışıyorlar.

10 Milyon sermayeli ve bir çok iştiraki olan şirket geride kalacak, yanlış...

Nitekim, daha EDEP'le iş yaptıklarına şahit olmadık...

Bu stratejiler, sökmez.

Haberlerinizi doğru dürüst verin, hisselerin önünü açın derim...

50 defa yazdık, bu tür hareketleriniz, yatırımcıların her defasında çıkış fiyatlarını güncellemesine sebep oluyor. ;-)

Araştırın ve sorun...

-----------------------------------------------------------

Yatırımcıları kıramıyorsunuz, zira senelerce oyun oynadınız...

Mal kaptırıyorsunuz diye, Zat-ınızı ikaz da ettik.

Karşılığını her iki hissede de vermek zorundasınız. Keyfiniz bilir.

Biz bekledik...

Siz de bizimle beklersiniz.

----------------------------------------------------------------------------

1000.0000 Eplas hissesini fabrikanın geri alınması için 18.50 den sattınız. Egeyıldızın Eplas hisseleri 23-26 aralığından gitti...

Aradaki farkı size, sorarlar...

Bir savunma sanayii şirketi kuracağınızı tahmin ediyorum, umuyorum bu parayı böyle yeni bir iştirak oluşturmak için harcarsınız.

Yada , Egeyıldız'ı halka açıp, karşılığında Egeyıldız hissesi alacaksınız. Tahmin... Duyum da değil.

----------------------------------------------------------------------------------

39.50 ye 10 bin küsür lot koyan zat, tavanla aranda 22 kuruş var. Ve tavana kadar da 3.500 küsür lot.

Topu topu 700 küsür lira bir fark ile, o lotların sahibi olabilirdin.

Senin kendine saygın yok.

Biz senelerce varımızı yoğumuzu bu hisselere yatırdık. Para kalmış olsa, sana bırakmazdık o lotları zaten. Sen al, eskilerin hesabına yaz 700 lirayı, biz sana Eft yaparız sonra.

-----------------------------------------------------------------------

Yatırımcılarınızın ömrünü tüketmeden, öncelikle fabrikanın ödemesinin yapıldığı haberini gönderin. Parayı biraraya getireli bir haftadan fazla oldu.

Sonra, tapu haberini verirsiniz.

Ayıp, geciktirmeyin.

Saygı ve selamlarımla,
    Gece gece evin içinde alkış koptu. Umarım allah tüm yatırımcıların gönlüne göre verir.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Hareketler normal. Son gelen haber Eplas için geldi. Yatırımcıların çoğu Eplasin sahibinin Mazhar olduğunu bile bilmiyor. O yüzden bunu bir fırsat olarak görüyorum. Ucuza doldurmaya devam;) eninde sonunda fiyatlama olacak.

8. MZHLD in binasının ve EPLASın fabrikasının içinde olduğu mülk satışa konulmuş. 91.000.000 TL yi verip alıyoruz. Şirkette artık yeterli para var.

Bugün mülkümüzü geri aldık haberini bekliyorum.

Yatrımcılara ve şirketimize başarılar...

Sayfa 391/499 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •