Sayfa 457/500 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by tiro Yazıyı Oku
    Bir üst pazara bu cuma günü geçiyoruz artık yakın izleme pazarından kurtuluyoruz. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. yolumuz açık inşallah.

Yarınki mahkemeden de güzel bir haber gelir artık sonuca bağlanırsa. Bizim de mağduriyetlerimiz giderilir hak ettiğimiz tazminatı alırız

persembe gunu

2. yarinki mahkeme ertelenecek ordan bi cacik cikmaz...

3. Hayirli olsun bir ust pazar....

4. Merhaba,

Hayırlı ve uğurlu olsun arkadaşlar.

En önemli beklentilerimizden biri daha gerçekleşti.

Bereketli ve hareketli günlere...

İyi bir gece diliyorum.

Saygılarımla,

5.  Alıntı Originally Posted by balogluarifali Yazıyı Oku
    Tenha değildi, sadece ortada gözükmedik, uzaktan takipteydik, bizler gibi gerçek uzun vade yatırımcılar sabrın mükafatını alacak inşallah.
    Ben herzaman söylerim borsada yatırım yapacak olanın, derviş gibi sabrı, mangal gibi yüreği olmalı.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhabalar.,tenhada kastım tamda buydu. Mzhld yatırımcısı gerçekten kemik bir kadrodan oluşuyor ve herkesin uzaktan gözlemlediği aşikar. üst pazar sonrası daha çok yatırımcı geleceğini vurgulamak istedim. Bu vesile ile bu zamana kadar emeği geçen herkese teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by tiro Yazıyı Oku
    Bir üst pazara bu cuma günü geçiyoruz artık yakın izleme pazarından kurtuluyoruz. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. yolumuz açık inşallah.

Yarınki mahkemeden de güzel bir haber gelir artık sonuca bağlanırsa. Bizim de mağduriyetlerimiz giderilir hak ettiğimiz tazminatı alırız
    Yakın İzleme Pazarı’nda işlem gören Mazhar Zorlu Holding A.Ş. (Şirket) paylarının, Kotasyon Yönergesi’nin 36. Maddesi kapsamında, 03/06/2021 tarihinden itibaren Alt Pazar'da işlem görmeye başlamasına karar verilmiştir.

Söz konusu şirket payları 03/06/2021 tarihinde 02/06/2021 gün sonunda oluşacak baz fiyatla ve Alt Pazar’a ait işlem esaslarıyla işlem görmeye başlayacaktır

7. T.c. Karşıyaka asliye ticaret mahkemesi - 2017/730 esas sayılı dava ile ilgili olarak; 02.06.2021 tarihli duruşma 29.09.2021 tarihine ertelenmiştir.

8. 02 06 2021 1355 ALIŞ VE SATIŞ TAKAS

İMKB 5500 lot satış yapmış gözüküyor. Genel takas da gözükmüyor. Bu ne anlama geliyor?

Bu hisseler İMKB ye zamanında rehin verilen ya da icralık bir durum mu bu hisseler acaba?

Sayfa 457/500 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •