Sayfa 483/500 İlkİlk ... 383433473481482483484485493 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by durdaneli17 Yazıyı Oku
    2014 te 1liradan aldigim bu hissenin gercek yatirimcisi olarak ve uzun vadeli yatirimin her zaman kazandirdigini bilen bir yatirimci olarak kul hakki yemek kavramini esefle kiniyorum. Umarim bu yatirim seklini örnek alip kazanan bir nesil olusur.

SM-A528B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bravo..bende bır 100 lot almıştım bedelsızden dolayı harçlık olur dıye..ama patron sabırsız gozukuyor..bedelsızı bence fıyatlamadı ama böyle gıderse ınternet yasagıda gelır bu hısseye ..patronun malıyetı sıfır nasıl olsa gozu kapalı basıyor sanırım..böyle devam ederse müşterı bulması zor..uzun vadelı yatırım konusunda yuzde yuz katılıyorum..şirketleride çocuk gıbı buyutmek gerek..bugun aldım yarın satar zengın olurum dersenız bıtirirler sızı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Bugünkü hareketi ile %1600 bölünme bana fake geldi dürüst değil

-6. dan 1 e oradan taban

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bugünkü hareketi ile %1600 bölünme bana fake geldi dürüst değil
    Kesinlikle öyle .Hacımlı kim gelirse vermeye çalışıyorlar .Çerez parası çıkar diye aldık patronda
    Çerez peşindeymiş .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Kâr vardı anlaşılan sıfırlayacak hatta zarar ettirecek ufuk zamanla çok yukarıları görecek

Bunun sahibi zaten hayırlı değil

7. neyse ben 100 lot almıştım bugun tabandan gıtmış..bırkez daha bedelsızın işe yaramayan genelde şirket sahabının mal çakmak için kullandığı bir enstruman oldugunu öğrnedık..elınde olanlara bol kazançlar..bu fıyatlardan alanlar almak isteyenler dıkkat etsın muhtemelen bolundukten sonra bolunme haberı gelmeden öncekı rakamların altını bıle gorecektır..bol kazançlar..

8. Ben satinca almissin ben bugun alinca satmissin 122 den sattigim lotlari 82 den yerine koydum hadi hayirlisi
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    neyse ben 100 lot almıştım bugun tabandan gıtmış..bırkez daha bedelsızın işe yaramayan genelde şirket sahabının mal çakmak için kullandığı bir enstruman oldugunu öğrnedık..elınde olanlara bol kazançlar..bu fıyatlardan alanlar almak isteyenler dıkkat etsın muhtemelen bolundukten sonra bolunme haberı gelmeden öncekı rakamların altını bıle gorecektır..bol kazançlar..
    SM-A528B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 483/500 İlkİlk ... 383433473481482483484485493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •