Special Days Image
Sayfa 5/499 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Bitsin artık bu çile...........Mazharrr

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. MZHLD 2015 yılına göre karını 2,85 (yani yaklaşık 3'e) katlamıştır.
    Hayırlı olsun. Bunun hisse fiyatına olumlu yansımalarını görmek dileğiyle sağlıklı günler dilerim.
    MZHLD nin 2016 yılı 12 aylık konsolide net karı 5.647.494 TL

Yatırım tavsiyesi değildir. Olması da mümkün değildir. Herkes kendi yatırım kararını kendisi versin. Sonuçta her koyun kendi bacağından asılır.

3. Kapa düşen haber
    mazhar zorlu holding'in 2016 yılı konsolide net dönem karı 5.647.494 (önceki 1.979.336 tl)

hayırlı olsun
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

4. Kar artışı güzel. Geriye hissenin bunu fiyatlaması kaldı.

Yatırım tavsiyesi değildir. Olması da mümkün değildir. Herkes kendi yatırım kararını kendisi versin. Sonuçta her koyun kendi bacağından asılır.

5. Öyle ucuza mal yok

6. Çok ucuz kaldı bu MZHLD. Kağıt baskılanıyor tabi. Çok önemli değil. Sabreder bekleriz.
    Elbette meyveleri toplayacağız.

7. İşlem hacminde gözle görülür artış var.. Artık güzel haberler bekliyoruz..

Başka hisseler olsa bu kar için en az % 50-100 prim yapar....Bekleyelim bakalım...Onca yıl beklemişiz,şurda bilmem neye kaldı ???????
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 5/499 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •